SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odlok po Testosteronie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1472

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
Wiem że to śmieszne ale czy po 4 strzałach Testosteronu
(3 Testosterone "450"),bo chce go odstawić,potrzebuje odbloku ??Niebende mieć problemu bo mama jest lekarzem i mi przepisze.

Moze jestem idiotą że brałem sie za sterydy,ale jednak gdzieś w głebi zabardzo szanuje zdrowie i koncze z tym,a ze sterydami to jsst sprawa indywidualna w duzej mieże,mozecie muwić co chcecie,ale dojde do wszystkiego sam,tylko żałuje ża wogule zato sie wziołem,ale czasu nie cofne,no ale nigdy niezapomne tego mega powera na treningu,dzięki z gury za odpowiedzi.

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 277 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11914
To sam powinienes poczuc czy potrzebujesz odbloku. Jesli tak to proponowalbym ci wrzucic 6 tabsow Cloma ( 1 dziennie przed snem ), a do tego razem jeszcze jakiegos lajtowego tribulusa i powinno wszystko byc cacy.

Hutnik Warszawa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 35359
3 Testosterone "450",

To te z IP, dobrze myśle?

tam nie ma 450mg imo.
Kiedy ostatnia injekcja była?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
niedawno przed wczoraj,ale miałem tak że kiedyś zrobiłem shota i po tygodniu bo musiałem i czułem zamulenie i ogulne złe samopoczucie,tagże pewnie będe potrzebował.

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3336 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37390
skoro mama jest lekarzem i Ci przepisze niech Ci doradzi jak sie odblokowac... powinna miec taka wiedze

i niech Ci jeszcze kupi slownik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 8191 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31412
co ile biłeś tego testa?


dobre to jest w ogóle? ma ktoś jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9169
Tobie nich kupi słownik.Ten testosteron przynajmniej namnie działa,jest ok,ale napewno niema 450 mg.Ty myślisz że ja tak z matką gadam o tym na luzie??Jak sie uwezme to mi przepisze ale unikam z nią na ten temat rozmowy bo raczej do przyjemnych one nie należą,i chyba to logiczne.Owszem jest lekarzem ale jak sama przyznała niejest expertem od sterydów,tylko jest ortopedą,wiadomo że wiedze ogulną ma i wie czym one grożą,ale specjalizuje sie w innej dziedzinie.

MUAY THAI IS THE BEST ! ! !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

British Dragon nie padło.

Następny temat

wykrywanie deczki i jak sie pozbyc ?

Wiecej