SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie podczas rehabilitacji

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 39
Witam! Jestem po operacji kolana dokładnie mówiąc miałem szytą łąkotkę,od operacji minęło już 2 miesiące.Chodze na rehabilitacje na ktorej spędzam dziennie 2 h, hydromasaże, prądy, lasery, pola magnetyczne i głównie ćwiczenie wzmacniające dwugłowy i czworogłowy uda. Odkąd mam z tym kolanem trochę się przytyło więc co mógłbym zrobić żeby zrzucić zbędny "schab":) Biegać jeszcze nie bardzo mogę,póki co to rower dosyć intensywnie, ćwiczenia na tubingach, piłka gumowa rehabilitacyjna. Mam pytanie do fachowców co mogę jeśc żeby wzmocnić kolano i mięśnie żeby że tak powiem sie nie rozsypało a sam lekarz zalecił żeby "zrzucić" aby uniknąć niepotrzebnych urazów. Jeśli chodzi o suplement to zamówiłem Hellburnera. Mam 22 lata 182 cm 96 kg

Każda klęska jest nawozem sukcesu!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
narazie z odchudzaniem bym zaczekal, az miesnie sie odbuduja i z kolanem bedzie lepiej.

pozniej uloz sobie diete (wszystko masz w linkach podwieszonych)

dorzuc do tego aeroby (najlepsze pewnie bedzie plywanie) i powinno leciec .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie, oponka i dieta.

Następny temat

Dieta amatora

WHEY premium