SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie nóg

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 813

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 16
Witam, mam 16 lat i mam nieproporcjonalne nogi do reszty ciała. Otóż są one dość grube. Od ponad miesiąca robię głównie ćwiczenia siłowe m.in. squaty, różnego rodzaju przysiady które wykonuje codziennie. Do tego się rozciągam. Niestety nie moge biegać ze względu na problemy zdrowotne. Staram się odpowiednio odżywiać ograniczając kalorie do 1000 dziennie. Przy 172cm waże 55 kg, wiem że to normalna waga ale źle się czuje z moimi nogami. Problem leży w udach i łydkach. Ich wymiary to udo: 48cm a w łydce 38cm. Mam chudy brzuch i masywne nogi. Co mogę zmienić w swojej diecie i ćwiczeniach aby spalić tkankę tłuszczową? Nie zależy mi na dużych mięśniach, lekka rzeźba nie zaszkodzi ;) Z góry dzieki za pomoc. Pozdrawiam
Karolina
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 268 Napisanych postów 8009 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 115459
1000 kcal nie to forum. Poczytaj regulamin. Wypełnij ankietę. Bez tego tutaj ani rusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Masz niedowagę, głodową miskę i w wieku 16 lat niszczysz sobie organizm 48cm to masywne udo??? proszę Cię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musimy Cię zmartwić- niestety nawet gdybyś chciała odchudzić i tak już chude nogi, to nie istnieje takie coś jak miejscowe spalanie tkanki tłuszczowej. I 55kg przy 172cm to jest niedowaga, jak koleżanka Eveline słusznie zauważyła, jesli dalej bedziesz się odchudzać (jeść 1000 kcal i ćwiczyć) grozi Ci wychudzenie, a nastepnie wyniszczenie... na tym forum nikt Ci nie pomoże w drodze do samodestrukcji


Zmieniony przez - jo1984 w dniu 2013-11-16 09:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Ponadto nie ma miejscowe spalania tłuszczu

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Reduktory tłuszczu, odżywki dla kobiety - POMÓŻCIE!

Następny temat

Konkurs w dziale Kuchnia SFD

WHEY premium