SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Odchudzanie laika

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 357

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7
Witam, jestem nowy, proszę o wyrozumiałość. Otóż, planuję schudnąć 2-3kg począwszy od teraz do końca czerwca.
Jednak, chodzi o to, żeby nie używać specjalnej diety.
Jeśli chodzi o ćwieczenia, to kardio, na rowerku po 35-40 minut codziennie oraz hantle ćwieczenia na biceps i barki (20,20,20) każdy.
Czy bez używania diety, z takimi ćwiczeniami da się schudnąć do końca czerwca 2-3kg?
Waga: 76kg
Wzrost 178cm
Ponadto od czerwca będę wprowadzał znacznie więcej sportu (praktycznie codziennie basen plus siłownia). No i rozważam skorzystanie z potreningu, ale to dopiero od października. Mój cel to 66kg plus oczywiście wyrobienie mięśni.
Pytanie, czy jest możliwe to o czym napisałem powyżej, czyli same ćwieczenia bez zmiany sposobu odzywiania (niestety nie mam możliwości na obecna chwile, każdy dzień wyglada inaczej, a to jakies imprezy itd)
Bardzo dziękuję.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 738 Napisanych postów 37014 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 188320
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dodatkowe kaloriee?

Następny temat

kto ułoży mi plan ćwiczeń?

Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Siłownia i selfie - czy to tylko próżność? Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Protein Cookie Hemp - ciasteczka z konopi wzbogacone o izolat białka Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu Redukcja tłuszczu z pleców - poznaj powody, które utrudniają docięcie grzbietu 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni 6 rzeczy, których nie powinieneś robić przed treningiem na siłowni  Czy to koniec Deynn i Majewskiego? Czy to koniec Deynn i Majewskiego? Niesamowite przemiany celebrytów Niesamowite przemiany celebrytów BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie BCAA + Green Tea Shot - wygodna forma aminokwasów w płynie Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy Sprawdź czy masz cukrzycę? Poznaj objawy cukrzycy