SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie a karmienie piersią

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2708

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Witam chciałam prosić o pomoc w dobraniu odpowiedniej diety i ćwiczeń w czasie karmienia piersią
Mam 20 lat półtorej miesiąca temu urodziłam córeczkę i chciałabym zrzucić zbędne kilogramy , szczególnie z UD , brzucha i pośladków !! Mój wzrost to 163cm i waga 65 kg.Przed ciążą waga wahała się w granicach 55 - 57 kg ( w czasie ciąży przytyłam 24kg )
Chciałabym abyście pomogli mi dobrać odpowiedni zestaw ćwiczeń oraz dietę.
Zaznaczam przy tym, że karmię piersią .Do tej pory moje posiłki wyglądają następująco
Śniadanie : 2-3 kanapki z wędliną + herbata
: parówki + 2 kanapki + herbata
: pomidory

Obiad : Ziemniaki + schabowy + mizeria
: Spaghetti
: Pizza

Kolacja : Owoce( bez kanapek )

Grupa krwi AB Rh+
Płeć : Kobieta

Wiek : 20

Waga : 65kg

Wzrost : 163cm

Obwód klatki : -100

Obwód ramienia : -30

Obwód talii : -82

Obwód uda : -61 :(

Obwód łydki : -37

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : -32,7

Aktywność w ciągu dnia : Zajmowanie się domem oraz dzieckiem, spacery.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności : - brak jak na razie

Odżywianie : Bez napojów gazowanych , dosyć dużo soli, dużo smażonego,minimalna ilość słodyczy, napoje słodkie.


Cel : redukcja tkanki tłuszczowej rozłożona w czasie i rzeźba sylwetki. Zmniejszenie obwodu UD , łydek , rzeźba brzucha (nadmiar skóry i tłuszczu po ciąży) .


Stan zdrowia : Dobry.

Z Góry dziękuję za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cwiczenia masz w moim podpisie z pilka i w tym linku o ciazy rowniez, wszelkim "dietom" mowimy nie, chyba ze chodzi o zdrowe zrownowazone jedzenie, zdrowe mieso, warzywa, pelnoziarniste produkty. to co jadlas dotychczas to porazka.
karmiac piersia schudniesz zdrowo , powoli i bardzo ladnie, jak nie bedziesz wciagac slodyczy i roznego fastfoodowego syfu. Daj sobie 6 miesiecy Do tego duzo spacerow z wozkiem, czym dluzej tym lepiej, wykorzystuj drzemke poludniowa na solidne spacery
wiem cos o tym sama karmilam dwojke maluchow i wracalam do swojej wagi wyjsciowej po 5 miesiecy bez zadych wydziwaczen

Zmieniony przez - obliques w dniu 2009-09-29 19:16:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Obiad : Ziemniaki + schabowy + mizeria
: Spaghetti
: Pizza


To niestety masakra i od tego będziesz tyć. Powinnaś zdrowo jeść, tym bardziej, że karmisz.
Zobacz na górze działu masz taki temat "jak układać dietę". Przeczytaj, bo tam są podstawy.

Zmieniony przez - Morales_37 w dniu 2009-09-29 19:20:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Podczas karmienia piersią zadabaj o pożywne i regularne jedzenie a waga sama spadnie. Nie oczekuj że nastąpi to w miesiac, ale nastąpi, bo wiem ile ruchu potrzeba przy taki małym berbeciu.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13
Bardzo dziękuję Zależy mi na zdrowym i pożywnym jedzeniu im zdrowsze tym lepsze dla mojej córeczki no i dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 4196 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53586
Dokładnie tak! Ale na ten temat masz tu wiele tematów i postów.

Życie jest za krótkie aby brać ciągle te same suplementy :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko z odżywek wliczać do diety ?

Następny temat

Tran, Ecomer...Pytanko

WHEY premium