SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Odchudzanie - kaloryczność czy węgle.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 590

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4497
Witam, witam, aktualnie nie ćwiczę, więc chcę pare kilo spuścić.

Mam pytanie - Odchudzanie zależy od ilości kalorii w diecie, czy od ilości węglowodanów? Trzeba mieć kalorie na minusie - to jest pewne. Ale jak nie ćwiczę, mogę sobie pozwolić, że np białko jest na poziomie 80% zapotrzebowania, węgle na poziomie 120% i dalej chudnąć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3154 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24717
Tzn nie będziesz robił kompletnie nic tylko siedział na lekkim minusie i myślisz że zrzucisz tłuszcz ?

EDIT: ze zrzucisz go przed 20stka ?

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2011-06-06 16:05:59
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 107 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4497
Jestem 3 tygodnie po operacji wyrostka, lekarz mi NIBY nie przecinał mięśni i wolno mi ćwiczyć. Za jakiś czas pójdę do sportowego, to się okażę. Tak czy inaczej ciężary, treningi tymczasowo odpadają.

Więc, czekam dalej na odpowiedzi... : )

No. I nie jestem zatłuszczony, niewiele mam tłuszczu. Ale wystarczającą ilość, by zasłonić "kratę"... ; /

Zmieniony przez - Cainsw w dniu 2011-06-06 16:12:48

Zmieniony przez - Cainsw w dniu 2011-06-06 16:14:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta a wytrzymałość

Następny temat

Dieta/ redukcja - wskazówki i porady.

Kwas alfa-liponowy - jak działa? Kreatyna a przeziębienie - czy ma wpływ? Jak zejść nisko z poziomem tkanki tłuszczowej? Czy dieta jest potrzebna? Bo biceps to podstawa… Marta Banasik i Łukasz Sosiński na wczasach Jak robić pompki? Ile powinien trwać trening na siłowni?