SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie -Pomocy!!!!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1669

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
heJ MAM TAKIE PYTANIE CO MAM K***A ZROBIĆ STOSOWALEM JUZ WIELE SUPLEMENTÓW( CLENBUREXIN,THERMO SPEED, THERMO FAT BURNER, LCARNITYNA,) DODATKOWO CHITOSAN I bIAŁKO iSOLITE(GOSC W SKLEPIE POWIEDZIAŁ ZE BIAŁKO PRZYSPIESZY PROSCES SPALANIA) DODATKOWO BIEGAŁEM, JEZDZILEM ROWEREM, BRZUSZKI,I PRACE PRZY DOMU (RĄBANIE DRZEWA ITD) (CZYLI JAKIŚ WYSILEK JEST), NIE MIAŁEM TYPOWEJ DIETY DO REDUKCJI... OGRANICZYLEM SPOŻYWANIE POKARMÓW 2-3 POSIŁKI DZIENNIE W NIEWIELKICH ILOSCIACH. MOZE MOGLIBYSCIE MI W JAKIS SPOSÓB POMOC? I jESZCZE JEDNO PYTANIE...CZY HMB PRZYSPIESZY REDUKCJE....? bO STEGO CO CZYTALEM JEST TO TYPOWO NA RZEZBE... A JEZELI KTOS MA ZAPASY TŁUSZCZU TO MUSI BYC SPALONY ZEBY RZEBIC MIESNIE? tAKZE MOJE PYTANIA KIERUJE DO NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANYCH KTORZY WIEDZĄ O CO BIEGA... zGORY DZIĘKI...

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 19

Waga: 94

Wzrost: 176

Obwód klatki: 110

Obwód ramienia: 39

Obwód talii: 100

Obwód uda: 60

Obwód łydki: 37

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 30

Aktywność w ciągu dnia: POCHODZE ZE WSI TAKZE ZAWSZE JEST COŚ DO ROBOTY

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: PILKA NOZNA,SIATKOWKA.ROWER, BIEGANIE

Odżywianie: JEM PRAKTYCZNIE SAME WARZYWA... MAŁO MIESA, ZIEMNIAKI. CHLEB, BUŁKI,

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: BRAK

Stan zdrowia: BARDZO DOBRY

Preferowane formy aktywności fizycznej: 4-5 OKOLO GODZINE KAŻDY

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: CLENBUREXIN, THERMO SPEED, THERMO FAT BURNER, L-CARNITYNA, CHITOSAN

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: TAK

Stosowane wcześniej diety: oGRANICZENIE SPOZYWANIA POSIŁKOW, 2-3 POSILKI DZIENNIE W MALYCH ILOSCIACH

Zmieniony przez - luukasz09 w dniu 2011-07-01 09:49:31

Lukasz

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3067
Standardowo. Uloz sobie diete. Potrzebne rzeczy zeby to zrobic znajdziesz na forum. Nikt za Ciebie tego nie zrobi.

"Odżywianie : JEM PRAKTYCZNIE SAME WARZYWA... MAŁO MIESA, ZIEMNIAKI. CHLEB, BUŁKI"
Dziwisz sie, ze nie mozesz schudnac? Powinienes robic na odwrot jak napisales. Duzo miesa, malo bulek, ziemniakow , chleba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
A masz może jakiś plan do ktorego łatwo sie przyzwyczaic?

Lukasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 406 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3067
Jaki plan?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 620
Fajnie będzie nie 2-3, a 4-6 posiłków dziennie. Z tymi suplementami to różnie bywa, bo czasem nie działają na niektórych. Może spróbuj z ziołami. Ostatnio trochę eksperymentuję (nie koniecznie z paleniem i mam całkiem dobre rezultaty, a koszty to 1/5 suplementów. Myślę, że jakbyś w diecie zwiększył spożycie mięsa, to nie byłyby konieczne jakiekolwiek odżywki białkowe. Niestety, mam też złe wiadomości. Istnieje taka teoria, że jeśli przekarmi się dziecko w wieku do 3 roku życia, kiedy to namnażają się komórki tłuszczowe, to ma przechlapane do końca, bo potem to już tylko kwestia wypełniania tłuszczem owych komórek. Jeśli masz ich mało, mało może być zmagazynowane pod skórą, a reszta jest na bieżąco "palona". To tylko teoria, ale jak pojedziesz do Szwecji, to staje się praktyką. Wikingowie mają odgórny zakaz podawania dzieciom słodyczy do lat 5! Związane jest to z profilaktyką stomatologiczną. Jeśli idzie o trening, to wg. mnie najważniejszy jest plan. Historia wojen wskazuje, że jeśli wojsko ma dobry wywiad i dobry plan, to wygrywa. W innym przypadku, jest albo źle, albo katastrofa i potwierdza to wiele kampanii. Cel już masz, a teraz trzeba rozpisać wszystko na rok, ale "grillowanie" mięśni to nie taka łatwa sprawa jak widać.

Thinking is everything.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
a moze masz jakis plan treningowy i dietke ktorą moglbys podrzucic?
przypomne ze mam okolo godzinke czasu dziennie tylko na trening....

Lukasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 620
Niestety, na obecną chwilę tylko 6-pak Krebsa, czyli grillowanie mięśni brzucha , ale w przygotowaniu mam 3 programy: 90-dniowy( uderzeniowy), 9-miesięczny(jak ciąża ) i 9-letni (najbardziej racjonalny ), ale to tak za tydzień wszystko przygotuję, bo mam na razie tylko 20%. Ciekaw jestem, który z 3 powyższych byś wybrał.

Thinking is everything.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29
ja myslę ze 90 dniowy pewnie dałby jakis efekt...ale warto sprobowac... wrazie czego podeslij

Lukasz

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co z tym brzuchem? Dla ludzi o mocnych nerwach :(

Następny temat

Czy do dziennego zapotrzebowania kcal wlicza sie warzywa ?

Wiecej