SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Witam mam pewien problem z odchudzaniem gdyż pracuje w stoczni i nie moge sobie pozwolic zeby jesc posilki dokladnie co 3 lub 3 i pół godziny przerwe w pracy mam tylko o 10 , pracuje od 7 do 15 wstaje o 5:30 rano i jem płatki kukurydziane z mlekiem 0,5% ide do pracy i podczas przerwy zjadam 2 kanapki ciemnego pieczywa z szynka ogorkiem lub jakims innym warzywem po pracy zjadam owoce np. mandarynki ,jabłko lub cos innego wtedy wracam do domu i o 16 mam obiad później jade na siłownie ( na siłownie jeżdze 3-4 razy w tygodniu). Staram sie równiez biegac ze 2 razy w tygodniu ( choc jest zima i gdy wracam z pracy jest juz ciemno wiec zastepuje to basenem) pływając 45 minut. Jak dostosować posiłki do mojej osoby tzn. jak jesć i co jesc dokładnie aby masa tłuszczowa sie zmniejszyła ? Waże 105kg chciałbym zjechac do 75-78kg . I czy siłownia jest wskazana gdy chce sie odchudzic czy lepiej zastapic ją tylko basenem i bieganiem ( nie ukrywam również że uwielbiam chodzic na siłownie więc o ile byłoby to mozliwe chciałbym dalej móc trenować na siłowni). Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Nie ma konieczności jedzenia co 3-4h, posiłek rano, przed południem, obiad i kolacja też będą ok. https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html , a trening na siłowni podczas redukcji jak najbardziej wskazany, jak połączysz go z biegami - jeszcze lepiej na tym wyjdziesz.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-01-09 16:20:46

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proponuje skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Dziękuje i Pozdrawiam :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Zrobiłem zrzut mojej diety prosze o poprawki :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9348
Rówież możesz robić dodatkowo na siłowni kompleksy metaboliczne spalisz dzieki temu wiecej kcal i podkręcisz metabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
Jeśli możesz to wyrzuć z diety te zupki i tego Tigera niezbyt to zdrowa opcja poza tym czy nie ucieles zbyt duzo kcl?Aby utrzymać wagę
Kalorie 3865.05
Węglowodany 55% 2125.78kcal = 531.45gram
Białko 15%% 579.76kcal = 144.94gram
Tluszcz 30% 1159.52kcal = 128.84gram
tyle potrzebujesz do utrzymania wagi wiec niewiem czy obciecie az o 1545kcl jest dobrym rozwiazaniem ale wydaje mi sie ze jest to za duzo. Mi to zawsze tolkowano abym obcial o te 500kcl i zredukowal weglowodany zastepujac je bialkiem ale niewiem moze sie myle.
Moze ktos inny sie wypowie również
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Dzieki , kwestia jest też tego typu że przy każdym z tych posiłków jestem pełny prawie na maxa a nie chce sie obżerać bo bez sensu... nie wiem co mógłbym sobie jeszcze dorzucic może jakies orzechy (Pistacje , gronkowce ) dobrze by było, czy są zbyt tłuste :P ?

Zmieniony przez - Rzeznik1990 w dniu 2014-02-05 22:10:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1282 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7168
tak orzechy głownie maja duzo tluszcyz wszelkie tylko nie bierz tych slonch z puszki.
a co do diety to niewiem czy przypadkiem nie bylo jakiegos odcinku na zapytaj trenera ze zbytni deficyt kcl to organizm broni sie i produkuje tluszczyku wiecej wiec mozesz dojsc do takiego etapu ze juz nie bd spadalo ale wrecz roslo czy tez dojdzie do stagnacji. ale niewiem czy to prawda ale cos tak slyszalem. Zapytaj jakiegos trenera bo ja nie jestem specjalista od tego
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chleb zamiast kartofla

Następny temat

Dieta do oceny Palenie tłuszczu

WHEY premium