SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 761

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

Mężczyzna

Wiek

17 lat

Masa ciała

92kg

Wzrost

173,5 cm

Obwód klatki

107cm

Obwód ramienia

37cm

Obwód talii

101cm

Obwód uda

85cm

Aktywność fizyczna w skali tygodniowej

6 razy w tygnodniu

Aktywność niezwiązana z treningami

Szkoła

Cel

Schudnąć

Ograniczenia żywieniowe

Brak

Stan zdrowia

Otyłość

Zażywane leki

Brak

Ograniczenia treningowe

Brak

Przebyte urazy

Brak

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty

Brak

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów

Zależnie od ich rodzaju

Stosowane dotychczas diety

Wymieniona powyżej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odchudzanie i forma po męsku.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 153
Witam.
Mam 17 lat. Swoje odchudzanie zacząłem pod koniec sierpnia (20-22) tego roku. Kiedy wszedłem na wagę moim oczom ukazała się piękna i klarowna liczba - 122,5 kg. Aktualnie (15.12.13) ważę w okolicach 92-91 kg.
Piszę ponieważ nastał mały kryzys w mojej diecie, mój dzień wygląda monotonnie - mi to nie przeszkadza ale może wpływa jakoś negatywnie na wynik odchudzania. (dietę tą stosuję od 2 grudnia, wcześniej jadłem po prostu to co uważałem za słuszne i w określonych ilościach)
Otóż: Po przebudzeniu się jem śniadanie - 28g chleba żytniego z plasterkiem sera ok. 20g, bez masła i dodatków; wychodzę na zajęcia, w szkolę zjadam ok 200g jabłka; następny posiłek to 200g jogurtu 0% zmiksowanego z owocami (zazwyczaj jest to ok. 100g truskawek) - dorzucam też 2 słodziki, ale one chyba nie są przyczyną tego zamieszania? O godzinie 16 wychodzę na siłownię - jest to ok 3h trening, najpierw siłowy (4 ćwiczenia na duże partie, po 5 serii / 3 ćwiczenia na małe, po 5 serii), następnie wchodzę na bieżnię (30 min marszu pod kątem 15% oraz 7km/h / po tym ok 15 min truchtu 9km/h) Po powrocie do domu zjadam, jakby to nazwać - obiad ^^. Jest to 100g ryżu brązowego lub kaszy + filet z kurczaka pieczony w piekarniku bez tłuszczu. Dorzucam warzywa typu groszek/marchew/ogórek. Piję jedynie wodę i cole zero (jakoś trzeba odreagować ^^).

Podsumowując:
Posiłki:
- 28g chleba zytniego + plasterek 20g sera żółtego
- 200g jabłka
- 200g jogurtu 0% + 100g truskawek
- 100g ryżu brązowego/kaszy + filet z kurczaka bez dodatku tłuszczu

Ćwiczenia:
ok 3h siłowni - Trening siłowy 6 razy w tygodniu + 4x bieżnia 45min

Od tygodnia nie ruszyłem się z miejsca, chociaż diety i ćwiczeń trzymam się rygorystycznie. Nie wiem co muszę zmienić. Proszę o pomoc i serdecznie pozdrawiam.

Ps: u dietetyka (02.12.13)(ważyłem wtedy 98kg) dowiedziałem się iż moje bf wynosi 21% - chciałbym najskuteczniej zrzucić do 10-11%.

Jestem w stanie poświęcić się w pełni. Jeszcze raz pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nie widze związku z IF, nie ten dział.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 407 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6402
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2619 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36108
Tak jak napisał Wacki

Załóż swój temat w dziale odchudzanie i lepiej, żeby ktoś szybko naprowadził Cię na dobrą drogę, ponieważ rujnujesz sobie zdrowie.

Hard work & dedication

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2586 Napisanych postów 29969 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 200205
skąd masz ta diete?
od dietetyka?
kalorie kaloriami [bo nawet 1000 nie będzie] ale białka to masz z 50gram

"Cóż jest trucizną?
Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka czyni, że dana substancja nie jest trucizną!".
BLOG: http://www.sfd.pl/t1033576.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 93940 Napisanych postów 363741 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1666924
j.w. dieta leży i metabolizm też,tak więc dlatego jest brak efektów

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Dokładnie, jak koledzy wyżej napisali - dieta decydowanie do wymiany, jesteś młody, Twój organizm się rozwija, a to jest straszna głodówka.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Tak jak już wiele osób wyżej wspomniało Twoja dieta do generalnej poprawki. Zbyt duża ilość treningów. Przy takim odżywianiu zajedziesz organizm.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza redukcja, dieta, trenig- proszę o opinie, rady i sugestie.

Następny temat

Dieta potrzebna pomoc ! Pilne !

WHEY premium