SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odchudzanie/spalanie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Witam. Na wstępie chciałbym zaznaczyć iż przeleciałem wiele tematów ale nic szczególnego nie znalazłem..jedyne co się ZAWSZE pojawiało to HIIT,aeroby+dieta redukcyjna..ale NIKT nie napisał ile czasu , kiedy , jak , no i jak ma ta dieta wyglądać..chciałbym się Was poradzić Drodzy Forumowicze..

Wzrost: 178cm
Waga:84kg


Moim problemem jest nadmiar tłuszczu , najwięcej w okolicy dolnej części brzucha , dosłownie siedząc mam ohydne fałdy. Chciałbym się tego jakoś pozbyć. Po pozbyciu mam zamiar popracować nad brzuchem tak , aby wyglądał jakoś.. Od kolegi otrzymałem Thermo Speed Extreme (90 kap,oddał mi bo kupił dwie paki i jedna mu została nie potrzebna, mówił że przyda mi się na spalenie tłuszczu,aczkolwiek sam stwierdził że mu to nic nie pomogło więc oddał). Moje pytania są następujące - jaką mam przyjąć dietę? jakie i KIEDY wykonywać ćwiczenia? Prosiłbym o KONKRETNE porady i odpowiedzi , nie mogłem ich znaleźć w innych tematach.

Zmieniony przez - Marcinek97 w dniu 2009-07-27 13:48:17
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
konkrety i rzetelne informacje masz w podwieszonych na forum
gotowca nie otrzymasz
i nikt nie będzie Ci tłumaczył jak taka dieta ma wyglądać bo to oczywiście jest już na forum napisane

przejrzałeś zawartość najważniejszych tematów działu?

a więc tak jak zawsze
Twój przepis na sukces to zbilansowana redukcyjna + trening siłowy + ewentualne aero

Zmieniony przez - Volcanodon w dniu 2009-07-27 14:01:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
No i sam widzisz..potrzebuje konkretniejszej odpowiedzi, takich jak Twoja jest masa , ciągle tylko aero+dieta..tyle to ja wiem , niech mi ktoś teraz powie jakie ćwiczenia, kiedy i jak , jaka dieta etc..czytałem podwieszone tematy, jest ich dość sporo więc nie wiem co mam dla siebie wybrać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Niby podałeś konkretne linki..ale co mam z nich wybrać? ten ostatni to nie wiem czy mi się w ogóle przyda..proszę o jakieś jaśniejsze odpowiedzi..dieta+ćwiczenia. W linkach są opisane ćwiczenia..ale nie wiem KIEDY je wykonywać..ile razy dziennie , czy codziennie czy nie. O takie rzeczy mi chodzi ;) Najlepiej by ktoś mógł przyjść i napisać to i to rano , wieczorem to i to.

Zmieniony przez - Marcinek97 w dniu 2009-07-27 15:37:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
szukasz gotowców? tu takich nie znajdziesz
naprawdę nie rozumiem z czym masz problem

masz jakieś konkretne pytania? wal

i nie wal smętów, że nie wiesz co robić tylko układaj dietę według wskazówek i daj ją do sprawdzenia

to samo z treningiem

przecież masz tu posty dla laików, wszystko jest wyjaśnione

czyżby przemawiało przez Ciebie bezgraniczne lenistwo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Te wszystkie linki zawieraja konkretna pomoc ! Masz tam sugestie (dobrane do Twoich pytan), co do diety, treningu itd
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-07-27 18:36:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27
Witam znowu :) czytałem poszczególne tematy. Problem jest natomiast taki : nie posiadam czegoś takiego jak hantle,drążek etc. Mam jedynie rowerek stacjonarny. Dlatego pytam o takie rzeczy. Z tego co wyczytałem to miałbym jedynie robić HIIT'a na tym rowerku. Reszty po prostu nie wiem..Chodzi mi o spalenie tłuszczu + zrzucenie kg..Dietę mam z podanego tematu ale co z ćwiczeniami?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do sprawdzenia !

Następny temat

jak schundnac 20kg ...prosze o pomoc.....

WHEY premium