SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Odblokowanie czy wystarczające?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 484

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10260
witam, została mi ostatnia iniekcja w wtorek z cyklu 1-13 prop 100mg e2d meta 6-11 30mg ed i mam wbite już około 10-15 tyś I.U HCG czas niedługo wejsc na sermy i tutaj pytanie czy po takim cyklu wystarczy 1-30 Tamox 20mg ed ? bo przeczytałem gdzieś ze nie ma sensu robić comba i o wyzszosci tamoxy nad clomem, a może sie myle i dorzucić clom?

Zmieniony przez - piotrek123454 w dniu 2012-10-07 20:55:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 987 Napisanych postów 26201 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 294906
możesz spróbować samo tamo
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 241 Wiek 23 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10260
czyli tak zrobie bo cykl jednak nie należał do jakichś mocnych, a sermy to jednak też nie są cukierki, do tego jeszcze leciało HCG, czyli 1-30 po 1 tabletce dziennie 48h po ostatniej iniekcji propa będzie ok? czy na początek wbić sie na jakąś wiekszą dawke tak jak robi sie to przy clomidzie?

Zmieniony przez - piotrek123454 w dniu 2012-10-07 23:00:26
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1755 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22200
bedzie ok. Przy Clomidzie sie tez tak nie robi przy standardowych cyklach. Tzw dawke uderzeniowa raczej stosuje sie po dlugich i ciezkich cyklach np kilkunasto miesiecznych na mieszanych srodkach. Pozdro

UK

napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11323 Napisanych postów 228326 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1032199
mozesz tamo możesz clom

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Nie chce zakładac kolejnego tematu spytam tu.. kiedy zaczne odnotowywać spadki,zmniejszone libido? jak narazie jestem 4 dzien bez tescia propa(w wtorek nie wbiłem) i libido mi posżło do góry ostatnimi dniami do tego mocna chęc do treningów (ale musze tydzien odpoczać bo naderwałem klatke) i apetyt
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11323 Napisanych postów 228326 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1032199
sprawa indywidualna,i zależna od diety,suplementacji itd.

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
Początkujący
Czy odrazu po skonczeniu odblokowania (skonczeniu sermów) moge zacząć trenować normalnie, znowu na 100% i budować dalej siłe,mięcho ? czy odczekać dłużej bo skonczy się to tylko zdobyciem tłuszczu i przetrenowaniem?

i odkąd wszedlem na odblok (tamox sam) spadło dużo kg ale sylwetka zrobiła się mocno zbita,wyżyłowana i definicja ok, czy jak odstawie nolve to minie to? (chodzi mi o działanie antyestrogenowe nolvy) czy poprostu zeszła woda która naszedłem na cyklu i odstawienie nolvy wiele w sylwetce nie zmienia?

Zmieniony przez - piotrek123454 w dniu 2012-10-20 20:01:25
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop i winstrol, ocena cyklu

Następny temat

bieganie, tetno i ll

Kofeina w tabletkach wspomaga działanie oxandrolonu Kofeina w tabletkach wspomaga działanie oxandrolonu Ania Andrzejewska - boks i fitness Ania Andrzejewska - boks i fitness Pumpkin Seed - dla zdrowia mężczyzny i nie tylko Pumpkin Seed - dla zdrowia mężczyzny i nie tylko 8 suplementów dla zawodnika MMA 8 suplementów dla zawodnika MMA Przetworzona żywność – 9 najgorszych faktów Przetworzona żywność – 9 najgorszych faktów Polska "Złota era kulturystyki" Polska "Złota era kulturystyki" Burneika przesuwa zawody o 5 miesięcy! Burneika przesuwa zawody o 5 miesięcy! Maszyny treningowe, które powinny zniknąć z siłowni Maszyny treningowe, które powinny zniknąć z siłowni