SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok - problemy z wackiem %)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Cześć,

Odblokowuje się po cyklu
1-8 prop 150mg
1-7 npp 100mg
5-7 winstrol (odstawilem bo zle sie czułem)

Jestem na 3 dniu odbloku, biorę pierwsze 6 dni 2 tab, nastepne 12 po 1 tab. i mam problemy ze wzwodem.

Co do tego dorzucić żeby zaczął działać?

mam w domu jeszcze paczke tomaxifenu, dorzucić?

z góry dzięki



Zmieniony przez - ZIELIN5 w dniu 2010-06-03 12:41:58

fitnessstore.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
'Nie sztuka rosnac na koksie, sztuka sie dobrze odblokowac' niektorzy wciaz o tym zapominaja.

Jaja z czasem same wroca do normy ,kiedy hormony beda juz sie stabilizowac w granicach normy.

Osobiscie nie polecam klomu , szczegolnie tym ktorzy maja po nim jazdy,ale nie tylko. Dla mnie to srodek na ktorym sa jazdy na bani, ale co najgorsze w czasie brania go czuje sie za***iscie ,a libidio sporo lepsze niz na bombie , problem w tym ze moze to nas zmylic ,ze jestesmy odblokowani ,a tak moze nie byc.

Osobiscie bym zapodal nolve z taperowaniem , zaraz po niej jakis AI. Wiem ,ze jest tutaj wiele zwolennikow walenia HCG zaraz po odstawieniu stuffu, ale ja preferuje to zrobic po skonczeniu nolvy , a podczas brania AI.

B6 profilkatycznie mozna zapodac ,gdy sie bralo nandro. Ale nie wiem jaka duza dawka miala by jakos odczuwalnie dzialac.

EDIT: A tak na przyszlosc poprostu radze sie zastanowic jaka jest dla nas rozsadna dawka tescia. Bo wlasnie jej chooyowy schematyczny dobor robi takie problemy. Gdzie potem roniza test/estro robi sie nie do opanowania

Zmieniony przez - OwnaGe w dniu 2010-06-03 21:02:39

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82718 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699618
dorzuć odpowiednią dawkę witb6
zapewne prolaktyna daje się we znaki
libido jest ,czy tylko "flaczek"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
no to masz problem, o hcg wcale nie pomyslales a jak stan wizualny jajek zmniejszyly sie?

nie licz na to ze zjadles przez 3 dni clom i teraz ci pala stanie jak zelbetonowy slup.. daj novedex-xt po clomidzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
taki pól flaczek. jajka się zmniejszyly.

Nie miałem akurat dostępu do hcg.

Może jakiś tribulus dorzucić?

Zmieniony przez - ZIELIN5 w dniu 2010-06-03 13:30:57

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 780 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 64706
hcg przy npp wydaje mi sie podstawą ... zakup jak kolega wyzej napisal novedex xt

oni dobre chłopaki byli ale roboty nie było ..

"Nie bój się strach karmi się Twoim lękiem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
daj tez b6 300mg dziennie w dawkach podzielonych zbije to prolaktyne co za tym idzie wzwyzka dopaminy i w efekcie koncowym podniesione libido tylko nie wiem jak to sie ma do clomidu czy teraz w trakcie czy lepiej po???

mi w 9tyg nandro yebac sie chce nieziemsko ale faja nie stanie mi tak jak bym tego chcial wzwod mam jakies 80-85%mozna powiedziec

tak ogolnie jakie efekty obwodow sily i masy zaobserwowales po takim cyklu testa i npp???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
w dodatku jak jajca ci sie zmniejszyly to dales juz ciala :/

bo ogranizm nie wytworzy odpowiedniej ilosci testa przy skurczonych jajcach bedzie to ograniczone i pałka nie stanie na maxa tak prędko dlatego sie bije hcg przed clomem zeby wrocily do normalnosci i potem clomid daje sygnal do muzgu zeby organizm juz produkowal wlasnego testa

tak najjasniej mozna to opisac

novedex daj i b6 moim zdaniem ale tak latwo i szybko ci to nie pojdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
Ok, tak zrobie, jutro kupie.

Efekty bardzo zadowalajace, nie mierze się ale patrząc w lustro jestem zadowolony. Waga skoczyła jakieś 8kg. Teraz zaczyna wsio zjezdzać bo problemy z kobieta... heh

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Dodaj proviron 1 tbl dziennie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 775 Wiek 29 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11712
a co przed seksem moge wziać?

fitnessstore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 871 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4836
to juz inny temat tylko mi nie mow ze bedziesz sie teraz w viagre bawił ;)

badz tez provion jak najbardziej jesli chodzi o powrot do normy ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DWA ORALE NA CYKL

Następny temat

pomoc przy odbloku sustaplex 325

WHEY premium