SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok - ocena, porady

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7639

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8067
Ok. Powinien być raczej w połowie normy dobrze mówię?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
dolladnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8067
Ok, w takim razie teraz tylko bić i czekać:)
w międzyczasie mógłbym zadać pytanie co do przyszłego cyklu, który planuję na grudzien/styczen?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
Pytaj od tego jest forum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8067
Nie chciałem wprowadzać jakiegoś chaosu ale skoro tak to git.
Chciałem pociągnąć jakoś od stycznia ew grudnia 6 miesięcy (3 msc konkretna masa [może 4?] i 3 msc redukcja).
Środki jakie chciałbym wrzucić pod masówkę to bold + teść (obojętnie jaki mix, krótki, długi ale krótki bardziej odpada ze względu na iniekcje częste) + ew meta na start (chociaż niekoniecznie). Na redu wino (inj czy oral?) lub epi (fajnie mnie wyżyla po tym) chociaz nie wydaje mi się, ze wątroba będzie zadowolona ze będą szły dwa środki takie. Co myślicie? A i wraz z rozpoczęciem redukcji odstawić bolda i jechać na samym teściu?Bo czytałem dużo na temat, ze wzmaga łaknienie bardzo co na redukcji tak srednio mi pasuje..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8067
Nowy cykl w miarę rozpisany:)
Jeśli chodzi o odblok to estro mi ładnie wybija, syfi mnie strasznie na plecach i zapodałem teraz symex 0,5 w weekend i podam teraz jeszcze przy strzale jutro. Jutro będzie 15 tys hcg, przybijać jeszcze te 5 tys i leciec na nadania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82717 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699608
Tak przybij i rób badania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8067
Przybijam 6 sierpnia będzie 20 tys hcg, ile dni później leciec na badania?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8067
sry za spam ale ponawiam pytanie, okres poltrwania to chyba 3-4 dni jak sie nie myle? po tych kilku dniach leciec na badania ? pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 117 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8067
Nikt tu już nie zagłada ?w pon poszedł oststni strzał hcg, w czwartek chce iść na badania zbadać hormony ale niektórzy mi odradzają i mówią , ze to bez sensu go wszystko będzie zawyżone.. rok temu tak robiłem i po ostatnim strzale szedłem się badać, później sermy..
Apropo combo clomid + tamox ile cloma do tamoxu?
Ciągnąć 50mg ed clomid + 20mg tamox ed?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na redukcję?

Następny temat

mix+bold+ deca po redukcji?

WHEY premium