SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok- HCG? Jak?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Witam!
We wtorek biore ostatniego strzała z cyklu:

1-5 meta 30 mg ed
1-9 ( może 10) oma 250 e3d

Nadomiar złego pod koniec cyklu złapało mnie lekkie gino. Jutro będe miał tamoxa. Jak tutaj się zachować? Od razu jutro wrzucić tego tamoxa dawkę uderzeniową 2-3 tabsy po 20mg? I potem brać codziennie 20mg przez te 21 dni od tego ostatniego strzała (we wtorek)? Potem na odblok wtedy też zarzucić tamoxa i ciągnąc je dalej ze 3 tyg? Czyli łącznie od jutra wyjdzie ze 50 tabsów tamoxa. To jedna sprawa...
Druga z kolei...

Chce wrzucić jeszcze HCG, tylko nie mam pojęcia jak sie za to zabrać... Jest to dla mnie nowość, pierwszy raz to będe stosował. Mam do dyspozycji ampułki po 5000 ui. Z tego co wyczytałem to najlepiej to wrzucić to tydzień po ostatnim strzale i ciągnąć 2-3 tyg. po strzale 1500 ui co 3 dni? No ale jak? Ampułka ma 5000jm? Jak mam oddzielić te 1500? Jak w ogóle to przyrządzić ? jakiś proszek do tego jest itd. Tragedia.
Z góry dzieki za odp.
Pozdrawiam !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
Ok Aras rozumiem, mea culpa. Choć oczywiście nie była to oferta sprzedaży, a jedynie sugestia żeby nie oszczędzał na zdrowiu (no może przyrostach). Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364266 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668602
hcg już powinieneś dawać,najprościej kup w aptece sól fizjiologiczną i rozrób np 2 ml tej soli z proszkiem z ampy hcg i podziel to na 5 części,ja kupuje insulinówki do bicia podskórnego i rozdzielam to na 5 sztuk,rozrobione do lodówki i bijesz 1000 j.m. co 2 dni,tak wybierz 2 ampy po 5000 j.m. po hcg clomid 3 tyg po 50 mg cały czas leć nolve i jeszce minimum tydzień więcej od clomidu ją dawaj

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Dzięki lodzianin! Jak zwykle niezawodny :)
Czyli podsumowując:
Od dzisiaj rypać Nolve i brać ją tyg więcej od clomidu.
No a jak się skończy HCG czyli +/- za 2 tyg wrzucić ten clomid.
Tylko HCg moge miec dopiero w piatek, jak nie w ponidziałek.

No i gdzie bić te HCG? Skoro tymi insolinówkami/podskórnie to obojętnie? No najlepiej tyłek/udo pewnie mimo wszystko? I jakie igły do tych insolinówek?
Dziękuje za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364266 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668602
jeśli kupisz insulinówki to już będą z igłami bij tak jak biją cukrzycy inse w okolice pępka 2 cm obok pępkapodskórnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
o kur. koło pępka zabije się. Musze jakiś filmików i poradników poszukać heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94333 Napisanych postów 364266 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668602
wbrew pozorom nic nie czuć,wbijasz pod kątem i wszystko igiełka tam jest jak włosek i ma może z 1 cm

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 267 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2409
Dobra lodzianin ostatnia seria pytań i już nie zawracam gitary :)

1. W aptece po prostu poprosić o insolinówkę i dostane cały zestawik igła+strzykawa?

2. Czy koniecznie trzeba te HCG walić koło pępka podskórnie? Nie można "klasycznie" w mięsień np. w dupala?

3. Z tym dzieleniem porcji też troszke utrudnienie i czy nie można walnąc np. jednego strzała 5000jm i w następnym tyg drugiego 5000 i zakonczyc? Czyli 2 strzały po 5000/ jeden w tyg.

4.Jak dorzuce clomid to rozumiem przed spaniem nolva+ clomid? 2 tabsy naraz? Czy dzielić to w ciagu dnia? Czy zrobić jakąś przerwe pomiędzy przyjmowaniem clomidu, a nolvadexu?

Sorry głupie pytania, doskonale zdaję sobie z tego sprawe, ale wole być pewny niż żyć w nieświadomości :)
Z góry dzieki za odp.!!
Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126123
1. W aptece sobie ogarnij takie coś http://www.doz.pl/apteka/p12716-Strzykawka_TBC_tuberkulinowa_1_ml__igla_045_x_13_1_szt
2. Można też domięśniowo, ale myślę, że podskórnie jest łatwiej. Zbierasz fałdek skóry między dwa palce i wbijasz igłę (jest króciutka)
3. Nie wolno, gdyż zbyt duża dawka hcg podana jednorazowo zblokuje Cię jeszcze bardziej.
4. Clom razem z nolvą możesz brać. Bądź clom na noc (prześpisz trochę saidów), a nolva może być rano (obojętne)
Mam nadzieję Łodzianin, że się nie gniewasz, że odpowiedziałem, a ty autorze, że Ci się przydała moja odpowiedź. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Omen6667


3. Z tym dzieleniem porcji też troszke utrudnienie i czy nie można walnąc np. jednego strzała 5000jm i w następnym tyg drugiego 5000 i zakonczyc? Czyli 2 strzały po 5000/ jeden w tyg.



5000iu hCG, gram testa i gram trenu w jednym szocie tez by bylo milo gdyby mozna bylo

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11566
Podlacze sie do tematu. Mianowicie koncze cykl z powodu zlego samopoczucia. Lecialem Testa 100mg e2d i wino 40mg ed. Testa zakonczylem zostal jeszcze tydzien wina jednak caly opuchlem, nogi i rece ogolnie miesnie bola i brak energi, badania krwi i moczu sa ok wiec postanowilem zakonczyc cykl. Moje pytanie czy na odbloku mozna laczcy HCG i cloma razem? Nie mam juz sily tego ciagnac a HCG pierwszy strzal przybilem w niedziele 1000 i.u dzis wypada drugi ale od razu chce wrzucic cloma, czy mozna tak zroobic?Wino wczoraj o 21.00 wzialem ostatnie wiec dzis o 9.00 wypada ze powinien poleciec clom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kisdyś były sposoby na power pct gdzie hcg szło razem ze sremem, ale niewiem czy to dobry sposob__moze wbijaj przez ten czas propa po 50 mg e2d i hcg a póżniej clom po 2 dniach

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-05-29 09:44:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prolo + wino????

Następny temat

prop, wino, masteron

WHEY premium