SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Od czego zależą zakwasy ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 615
Witam mam takie pytanie od czego zależy czy mam po treningu na drugi dzień zakwasy ? bo czasami mam a czasami nie mam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1556 Napisanych postów 45678 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457603
od wielu rzecz glownie treningu (intnsywnosci), odzywiania, snu...

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 238 Wiek 22 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9202
To pytanie odnośnie tematu? Czy jeżeli nie mam zakwasów a cały czas rosnę to znaczy, że dobrze robię trening?
napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1556 Napisanych postów 45678 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 457603
no jak rosniesz to chyba oczywiste ze ok

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5641 Napisanych postów 138030 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941494
bole nie zawsze oznaczaja ze trening byl udany
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 297 Napisanych postów 2664 Wiek 5 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 168196
No pain, no gain. Bóle tyczą się mikrouszkodzeń mięśni i mogą trwać nawet do 4 dni, ogólnie są 2 dniowe.

Głównie zależą od treningu, jeśli nic Cie nie boli na następny dzień, zmień trening.

Zmieniony przez - LiptonS w dniu 2013-05-16 23:46:45
napisał(a)
Ekspert
moga trwac dluzej niz 4 dni

www.fizjosteo.pl

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 297095
j/w, ja po dobrym treningu nóg mam czasami do 6 dni, mogą trwać nawet do tygodnia.

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

napisał(a)
Ekspert
Szacuny 237 Napisanych postów 27060 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 75960
po kozackim treningu nóg, mogą trwać i 2 tygodnie
a co do treningu: Jak nie masz zakwasów i rośniesz, to znaczy, że jest nawet bardzo dobry choć ja dawno nie miałem zakwasów na plecach i trochę za tym tęsknię
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 682
Zakwasy zalezą od intensywności i długości treningu. Im więcej kwasu mlekowego się uzbiera tym większe prawdopodobieństo zakwasów. Jak Hardkorowy kox powiedział: ,,bez zakwasów jest lipa'' :D
napisał(a)
Ekspert
mylimy tu pojecia DOMS i zakawasy

zakwasy sa tego samego dnia i max. na drugi dzien rano ale tu zawodowcow, DOMSy czyli to co potocznie nazywamy zakwasami moga trwac do kilku dni...

www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nierozwijająca się klatka piersiowa.

Następny temat

Dieta do oceny ! 100 % EKTO

Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Przyczyny otyłości, dlaczego tyjemy Paluchy proteinowo - serowe Paluchy proteinowo - serowe Panatta World Cup 2018 - Rimini Panatta World Cup 2018 - Rimini Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Jak powiększyć obwód bicepsów? Ćwiczenia na biceps Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Rodzina Bazanów powiększyła się o kota! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Akop Szostak podpisał kontrakt z KSW! Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Roller piankowy wspomaga także układ krwionośny Super serie z czasów złotej ery kulturystyki Super serie z czasów złotej ery kulturystyki