SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Od czego w ogóle zacząć?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52
Na wstępie chciał bym powitać wszystkich bardzo serdecznie! Cieszę się, że trafiłem na tak duże forum internetowe niewątpliwie wypełnione ludźmi z na prawdę przebogatą profesjonalną wiedzą. A więc do rzeczy; mam 25 lat; 175cm wzrostu i ważę nie bagatela 100kg. Nie muszę chyba dodawać, że wyglądam potwornie i męczę niemożliwie czując się przy tym na prawdę fatalnie za każdym razem gdy spojrzę w lustro. Chciał bym stracić na wadze i zbudować trochę mięśni i rzeźby. Od czego zacząć? Jak na razie nie ma zielonego pojęcia co powinienem zrobić by urzeczywistnić mój cel.
Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!

Q.

Q.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3181 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11710
Ja zrobiłabym tak:

1. Poczytać na temat zdrowego odzywiania, zobaczyc co ma dobre źródła białka, tłuszczy i weglowodanów. Czyli zaraszam do lektury działu ;)

2. Spojrzeć na swoje dotychczasowe odzywnianie, co jesz/jadłes do tej pory. Bazując na wiedzy jaką sobie przyswoiłes z pkt.1, wyrzucić produkty niezdrowe/przetworzone. Spróbować zastąpić je zdrowymi.

3. Ułozyć dla siebie diete. Nie musi byc od razu idealny plan. Napisać co jest u ciebie źródłem białka, tłusczy i weglowodanów. Musisz zacząć jeśc częsciej i mniejsze posiłki.

4. Jak dojedziemy z dietą do 'perfekcji', czyli: znajdziemy dla ciebie odpowiednie produkty, ułozymy odpowiednie BTW i ilośc kalorii, którą potrafisz obliczyć (znajdziesz w poscie podwieszonym w tym dziale), wprowadzisz ją w zycie i zaczniesz trening siłowy (z dodatkiem treningu aerobowego).

Zmieniony przez - akneraj w dniu 2010-11-04 20:08:03

"All diseases begin in the gut."
Aktualny dziennik: zamkniety.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pulsometr

Następny temat

Bieganie

WHEY premium