logo
zamknij zamknij

Odżywki na start

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 172

0 5 0
napisał(a)
sebczep
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 102 dni Przeczytanych tematów 17
Hej

Proszę o kilka informacji o doborze odżywek.

Wzrost :176 cm
Waga 76 kg

Chodzę 3 razy w tygodniu na siłownie oraz 1-2 razy w tyg. na basen.

Niestety mam skłonność do odkładania się kamienia w nerkach dlatego też lekarz odradził mi spożywania suplementów białkowych.

Mój cel to poprawa wizerunku sylwetki, siły i kondycji.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 1441 Napisanych postów 40136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249118
Dobra ale zanim jakaś dyskusja o suplementach to napisz jaki masz staż i jak wygląda Twoje odżywianie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

napisał(a)
sebczep
Początkujący
Staż - miesiąc ( kiedyś ćwiczyłem ale mam kilku letnią przerwę )

Odżywianie jej 3-4 posiłki dziennie lecz diety nie trzymam bo za bardzo lubię jeść
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 1441 Napisanych postów 40136 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 249118
No to w takim razie suplementy będą stratą kasy po co po miesiącu kupować suplementy, które mają uzupełniać dietę, której nie przestrzegasz ?

napisał(a)
sebczep
Początkujący
No cóż dieta to naprawdę ciężki kawałek chleba w moim przypadku :). A co myślisz o kreatynie czy bcaa jestem zielony w tej kwestii chętnie poznam opinię eksperta na ten temat :)
napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 1437 Napisanych postów 34489 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 201589
Dieta to ciężki kawałek chleba dla każdego- na początku. Z czasem wchodzi na tyle w nasze życie że staje się to normalne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"

Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
sebczep
No cóż dieta to naprawdę ciężki kawałek chleba w moim przypadku :). A co myślisz o kreatynie czy bcaa jestem zielony w tej kwestii chętnie poznam opinię eksperta na ten temat :)

W tym sporcie niestety nic nie przychodzi łatwo, jakby dieta i ciężki trening byłyby łatwe do trzymania to mielibyśmy samych ładnie umięśnionych mężczyzn i szczupłe panie.
Dieta jest podstawą i wówczas jeśli ją przestrzegamy ale nie jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości składników suplementy są przydatne w innym wypadku na niewiele się zdają.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Fbw + cardio

Następny temat

Plan A B dla początkującego dla oceny

Trening odchudzający dla kobiet

Adrianna Kaczmarek - ocena sylwetki

Domowe burgery z cytrusowym łososiem, serem kozim i dodatkiem sosu żurawionowego

09-11.06.2017 Olympia Amateur Spain 2017 - Marbella - WYNIKI

5 owoców, które warto włączyć do diety

Niesportowe wyznania Pauli Banot-Leoniewskiej

Triathlon, czyli od zera do bohatera. Część I i część II.

Magdalena Koral weźmie ślub!