logo
zamknij zamknij

Odżywki na start

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 156

0 5 0
napisał(a)
sebczep
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 2016 lat Na forum 39 dni Przeczytanych tematów 17
Hej

Proszę o kilka informacji o doborze odżywek.

Wzrost :176 cm
Waga 76 kg

Chodzę 3 razy w tygodniu na siłownie oraz 1-2 razy w tyg. na basen.

Niestety mam skłonność do odkładania się kamienia w nerkach dlatego też lekarz odradził mi spożywania suplementów białkowych.

Mój cel to poprawa wizerunku sylwetki, siły i kondycji.
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1344 Napisanych postów 38851 Wiek 2016 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 191805
Dobra ale zanim jakaś dyskusja o suplementach to napisz jaki masz staż i jak wygląda Twoje odżywianie ?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak. Muscles not grow on trees!

napisał(a)
sebczep
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 2016 lat Na forum 39 dni Przeczytanych tematów 17
Staż - miesiąc ( kiedyś ćwiczyłem ale mam kilku letnią przerwę )

Odżywianie jej 3-4 posiłki dziennie lecz diety nie trzymam bo za bardzo lubię jeść
napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1344 Napisanych postów 38851 Wiek 2016 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 191805
No to w takim razie suplementy będą stratą kasy po co po miesiącu kupować suplementy, które mają uzupełniać dietę, której nie przestrzegasz ?

napisał(a)
sebczep
Początkujący
No cóż dieta to naprawdę ciężki kawałek chleba w moim przypadku :). A co myślisz o kreatynie czy bcaa jestem zielony w tej kwestii chętnie poznam opinię eksperta na ten temat :)
napisał(a)
georgu Moderator
Ekspert
Szacuny 1373 Napisanych postów 34092 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 187344
Dieta to ciężki kawałek chleba dla każdego- na początku. Z czasem wchodzi na tyle w nasze życie że staje się to normalne

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY" Instruktor Kulturystyki

napisał(a)
rion10 Moderator
Ekspert
sebczep
No cóż dieta to naprawdę ciężki kawałek chleba w moim przypadku :). A co myślisz o kreatynie czy bcaa jestem zielony w tej kwestii chętnie poznam opinię eksperta na ten temat :)

W tym sporcie niestety nic nie przychodzi łatwo, jakby dieta i ciężki trening byłyby łatwe do trzymania to mielibyśmy samych ładnie umięśnionych mężczyzn i szczupłe panie.
Dieta jest podstawą i wówczas jeśli ją przestrzegamy ale nie jesteśmy w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości składników suplementy są przydatne w innym wypadku na niewiele się zdają.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening Fbw + cardio

Następny temat

Plan A B dla początkującego dla oceny