SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Odżywki na masę ;D

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1325

Formularz - Proszę o pomoc

15

Waga

57.5

Wzrost

168

Staż treningowy

10 miesięcy

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

5 razy w tygodniu

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

brak

Stan zdrowia

b.dobry

Preferowane formy aktywności fizycznej

piłka nożna, parkour

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

własna dieta

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

70zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 702
Witam, moim problemem jest zbyt mała masa ciała. Ważę w tej chwili 57.5kg przy wzroście 168cm. Przy miesięcznej diecie przytyłem 2/3 kilo ale chcę większych efektów, załóżmy te dodatkowe 3kg. Jeżeli to coś da to jestem Ektomorfikiem.
Co do odżywek to nie mam o nich zielonego pojęcia które są dobre które nie więc przychodzę z tym pytaniem do Was ;)
Od razu mówię że nie chcę brać Bóg wie czego. kasy na to wiele nie mam chciałbym to wszystko zamknąć w granicach 70/80 zł jeżeli by się dało. Z tego co słyszałem to w moim przypadku najlepsze było by białko, ale kompletnie nie wiem jakie, gdzie mogę je dostać, w jakich ilościach je przyjmować, w jakich porach. Pytanie też czy białko nie szkodzi organizmowi ? nie chcę oczywiście brać czegoś co miało by skutek uboczny.
Proszę o odpowiedzi :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1726
Polecam Gainera "SFD Mass Activator" 64.99zł za 3kg, malinowy bardzo dobry.
Czemu ma szkodzic organizmowi ? Jedzenie w proszku. Kupuj wtedy, gdy chcesz dobic kalorie.

Gainer - białko + węglowodany
Białko - białko

Zmieniony przez - cemazet w dniu 2013-06-16 18:51:52

"Jeden mały krok może zmienić cały świat, tak jak w Twoim małym świecie możesz postawić wielki krok"
"Mój gryf zaj**any jest talarami walimy konkret biceps, łączymy to z plecami!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 702
czyli mówisz że sam Gainer wystarczy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 484 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18754
Znacznie taniej było by przeznaczyć pieniądze na twaróg i ryż, no ale twój wybór. Efekt taki sam. Wszystko zależy od bilansu kalorycznego. Jeżeli jesz więcej niż potrzebujesz- rośniesz.

Nie problem ćwiczyć, problem chcieć...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297096
Nie ważysz nawet 60kg i nie możesz dostarczyć wszystkich makroskładników??? Wrzuć dietę do oceny: http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_Z_POTRENINGU__INFO_JAK_TO_ZROBIĆ_-t922820.html 

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
później wrzucę ;)
czyli uważacie, że wystarczy dobrze wp*****lać bez odżywek ?
Chodzę na siłownie prawie rok, przyjmijmy że prawidłowy trening trwa od 4 miesięcy bo wcześniej to było bezsensowne machanie sztangą. Po tym czasie przy mojej diecie (zwykła wymyślona przeze mnie nie jest na pewno jakoś specjalnie dobra, dostarczam ponad 3000Kalorii dziennie) i tylko 2 kilo to jednak mało, koledzy biorą odżywki ale są dużo bardziej rozbudowani, brali np kreatynę.
Brać odżywki czy nie brać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8279
pierw pokaz swoja diete. Może w niej jest coś nie tak i przez to nie rośniesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 614 Napisanych postów 36399 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 297096
2kg w 4 miesiące to dobry wynik

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobry ? kolega jedząc tylko kreatynę przytył 5kg w miesiąc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Z tego 4.5kg to tłuszcz i woda, 2kg dobrego mięśnia w 4 miesiące to dobry wynik

Zmieniony przez - OzzyMG w dniu 2013-06-16 19:16:34

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
Po pierwsze: każdy jest inny i jednemu pójdzie lepiej drugiemu gorzej
Po drugie: przybrał 5 kg ale z tego pewnie z 3 tłuszczu i wody

Zmieniony przez - JKBB w dniu 2013-06-16 19:18:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa

Następny temat

masa + rzeźba ? jak spalić tkanke tłuszczową rozwijając mięśnie