SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Odżywki kickboxing

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1473

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
Witam trenuje kickboxing i często po pracy(fizyczna) nie mam ochoty iść na trening i mam pytanie co będzie lepsze na pobudzenie oraz poprawienie parametrów w walce tzn siła wytrzymałość itd:
1.Przedtreningowka
a) high kick
b) kumite
Która jest lepsza?
Ewentualnie co polecacie (najlepiej żeby można było kupić pojedyncze saszetki) miałem kiedyś kofeinę w tabsach i nie ruszała mnie nawet ilośc 800mg
2. Beta-alanina + kreatyna?
A coś oprócz diety i snu na poprawę regeneracji ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5656 Napisanych postów 138182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 944702
1. osobiscie lepiej podchodzi mi kumite z tych dwóch preparatów
2. jak najbardziej uzupelnic mozesz kumite kreatyna i ba
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 81 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 466
Tylko ze kumite posiada już betę i kreatynę to jakby to połączyć?
napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5656 Napisanych postów 138182 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 944702
tak, aby wychodizlo okolo 5-6g w Dzien treningowy, liczac kumite plus to co dodasz w formie monopreparatu
w dnt to wiaodmo same produkty mono tylko wrzucisz sobie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MMS Chloryn sodu

Ryż brązowy - wady i zalety Ryż brązowy - wady i zalety Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? Czy kulturyści powinni powiedzieć prawdę o dopingu? BCAA - minimalna skuteczna dawka BCAA - minimalna skuteczna dawka Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Czy trening siłowy jest bezpieczny dla dzieci? Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Jak zbudować mięśnie? 10 rzeczy które robisz źle! Ciasteczka owsiane Ciasteczka owsiane Najpiękniejsze ring girls Najpiękniejsze ring girls Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu Nawet jedna dawka testosteronu podnosi poziom cholesterolu