SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie na obozie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Witam serdecznie!
To mój pierwszy post na forum, mam nadzieję, że nie zabijecie :D

Trochę o sobie:
1. Ektomorfik maksymalny
2. wzrost: 182cm
3. Waga 72 kg
4. %bf: około 10-11%
5. Staż treningowy: Krav Maga 9lat, bieganie 9lat, siłownia 3 lata
6. Dotychczasowa suplementacja: właśnie skończyłem pierwszy w życiu cykl na kreatynie jabłczan to był, efekty w miarę
7. Dieta: ani masa ani redukcja, staram się wychodzić na 0, czasem podjadam, bo na całe szczęście na razie nie muszę się bać. Dieta wg. następujących proporcji: B/W/T 1,7/1,5/2,5 na kg masy ciała. Dietę taką trzymam od około 1 roku, bo zacząłem się tym interesować dopiero wtedy.


Moje pytanie dotyczy obozu sportowego. Wyjeżdżam na szkolenie ze swoim klubem, na początku lipca. 2 tygodnie po 6-8 godzin treningów dziennie. Wyżywienie w cenie wyjazdu i w ramach "stołówki z domowymi posiłkami". Czyli pewnie jakieś świństwa. Nie mam możliwości raczej poprosić o osobne posiłki dla mnie, z resztą byłoby to śmieszne i niepoważne. Jak doradzacie - wziąć ze sobą jakieś tuńczyki czy coś. No i poza tym, wziąć jakiś spalacz czy inszy środek do powstrzymania odkładania ew. tłuszczu? Ja z tym problemów większych nie mam, ale tak na wszelki wypadek pytam. Bo pewnie w ramach tego wyjazdu to będą na obiady schabowe z ziemniakami, naleśniki, oczywiście biały chleb (bo na nic innego liczyć nie można)...Z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
2 tygodnie? Wiele Ci nie grozi, jeśli do tej pory odżywiałeś się racjonalnie. Wybieraj te zdrowsze produkty, ograniczaj węgle wieczorem i nie objadaj się, a nie stracisz nic, czego by się nie dało przez kolejne dwa tygodnie odrobić. Zwłaszcza, że, jak rozumiem, ruchu to będziesz miał aż nadto.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 5491 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48118
nie raz byłem na takim obozie i powiem ci że jeśli macie wykupione stołówkowe posiłki to zawsze będzie niedobór kalorii a w szczególności białka. Ja zawsze mam kupę aminokwasów lub puchę białka. Do tego omega 3, bo nie zauważyłem aby jakikolwiek stołówkowy posiłek miał zdrowe tłuszcze.
multiwitamina oczywiście także musi jechać z Tobą


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Dzięki wielkie za odpowiedzi.
Ja już nie pierwszy rok trenuję i na takich obozach byłem już nie raz. Problem polega na tym, że "zdrowym" żywieniem interesuję się i wdrażam w życie dopiero od 1 roku, więc pod tym kątem to będzie mój pierwszy obóz.

Ruchu jest bardzo dużo, po 4 dniach przeważnie przychodzi kryzys i maksymalne zmęczenie, a po 8 dniach zaczyna się prawdziwy trening - człowiek przełamuję tą najgorszą barierę i jedzie ostatkiem sił :)

Jeśli chodzi o ilość jedzenia, to rzeczywiście, jeśli trzymać się tylko tego, co dają na stołówkach, to człowiek chodzi głodny :) Dlatego będę sobie dokupował jakieś serki wiejskie i takie rzeczy. Chodziło mi głównie o to, czy nie zaleję się fatem od tego, że będę jadł np, na śniadania biały chleb, a na obiady ziemniaki albo inne dziwności.

A jakie suplementy polecacie do zabrania z powyższych:

1. BCAA (to na pewno)
2. Spalacze?
3. Omega 3 (to już wiadomo)
4. ZMA?

Z góry jeszcze raz wielkie dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do oceny-poprawy(edycji)

Następny temat

Dziwna sprawa ?

WHEY premium