SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Odżywianie + suplementacja/Trening! PROSZĘ O PORADĘ !

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 956

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6849
http://potreningu.pl/artykuly/215/co-to-sa-bcaa-i-jakie-maja-znaczenie-dla-formy-sportowej
poczytaj sobie co to BCAA bo mam wrażenie, że nie wiesz :P

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 915
Okej przyznaje po tej lekturze, troche wyjasnia lecz tak pojmowalem znaczenie bcaa : P , ale nie zmienia to faktu, że przy mojej przemianie materii wspomoże a nawet mysle ze da efekty podczas silowni, na ktorej zostawiam troche potu :). Jak mowie w moim przypadku bez suplementacji sie nie obejdzie z tego wzgledu, że mam bardzo szybka przemiane materii, musialbym jesc 24 godziny na dobę bo tak naprawdę co można zmienić gdy osoba 65 kg stosuje diete dla osob powyzej 75-80KG , a na wadze nie wielka różnica, dodam , że ograniczam swój wysilek tylko do silowni. Chyba , że coś można by zamienić w diecie to oczywiscie posłucham waszych rad.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2191
To tak bcaa :
anabolizm-buduje
katabolizm -niszczy bcaa zapobiega katabolizmowi(rozpadowi).
metabolizm spowolnić nie każdemu się udaje ja też kiedyś jadłem jak koń :)
ale z czasem metabolizm spowolnił i waga wzrosła.Nie wiem jak ale się cieszyłem.
napisał(a)
Początkujący
no cóż dzisiaj wrocilem z zakupow i zaopatrzylem sie w Carbo Gainerka z dodatkiem kreatyny i sama kreatynke (nie mieli zwyklego gainera) no i BCAA
napisał(a)
Początkujący
Sorry za off TOP ale , chciałbym się poradzić, ponieważ mijają juz ponad 2 tygodnie od momentu gdy jestem na suplementacji Kreatyną, oraz diecie (która nie ukrywam trochę się zmieniła)
Ze względu na to, że nie mam zbyt wiele czasu na przygotowywanie różnorodnych potraw w ciągu dnia, Dietka mniej więcej wygląda tak :

1.Posiłek

Musli (nic sie nie zmienilo, jego sklad na 1 stronie)

Przedtreningowo banan/carbo

po treningu banan/carbo
2. Posiłek (po treningowy)
Jest to Kurczak gotowany, Ryż (około 100-140gram) gotowane warzywa(kukurydza/brokuły/ogórki,pieczarki) (jest to przygotowywane 2 dni wczesniej, tzn Gotuje to w wielkim GARNKU (7L) do tego wchodza 4-5 piersi z kurczaka oraz 1 Łopaka wieprzowa, tak wiec troche tego miesa jest zaś samych pieczarek sypie kilogram. Taki garnek wystarczy mi na 2-3 dni.

3. Posiłek to samo !

między 3 a 4 posiłkiem jest porcja gainera.

4. Posiłek Serek wiejski, warzywa, Bułka Grahamka oraz orzechy Laskowe.

W ciągu dnia myślę ze z kilogram bananów zjadam. (5-6 sztuk) z czego ważyłem jeden 170-250 gram (zalezy jaki)

Kreatyna standardowo w DT (1 porcja po przebudzeniu i 1 po treningu (5g=porcja)
w DN (1 porcja po przebudzeniu druga w czasie około treningowym)

Gainer biore jak mowie do dziur w diecie jest to nie wiecej niz jedna porcja (70g) dziennie.

Plan treningowy jaki stosuje znalazlem u "Genia"

http://www.sfd.pl/Trening_na_masę-t141504.html

i problem polega na tym, iż waga praktycznie stoi ...
(co do posilkow) mala roznorodnosc praktycznie zadna ale jakos mi sie nie przejada smakuje i jest dobrze prosilbym o jakies wskazówki.

Do wglądu zdjęcie robione nie cały tydzien temu :
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2191
jeśli twoim celem jest masa mięśniowa to potrzebna jest nadwyżka kalorii
przelicz sobie dzienne zapotrzebowanie z tego co zjadasz.
napisał(a)
Początkujący
1Xgrzes, przeanalizowalem wszystko zbyt malo tluszczy w diecie. dołożyłem i masa wystrzelila, z zaskakujacym efektem. Dzieki ;D
napisał(a)
Początkujący
No widzisz warto zaglądać i pytać po to jest forum :)
ciesze się że mogłem pomóc.
napisał(a)
Początkujący
jak narazie 69/70 i sie waha bedzie trzeba dolozyc troche kalorii, ale musze sie pochwalic ze juz tydzien temu skonczyl sie zakupiony na poczatku gainer i z samej "paszy" utrzymuyje mase (nie liczac kreatyny), ktora szczerze mowiac nie zalewa :D. Jest Sucha masa miesniowa od razu co mnie bardziej cieszy :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do sprawdzenia

Następny temat

Bezpłatne badania dietetyczne na SGGW

Christopher Schwarzenegger  nie poszedł w ślady ojca Christopher Schwarzenegger nie poszedł w ślady ojca Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Orzechy zmniejszają ryzyko śmierci u osób z nowotworem jelita grubego Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Top 10 filmów, które każdy kulturysta musi zobaczyć Makaron wcale nie tuczy! Makaron wcale nie tuczy! Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają Martwy ciąg i hip thrust wzajemnie się uzupełniają IFBB Diamond Cup Serbia 2018 -  Oliwia wreszcie zauważona! IFBB Diamond Cup Serbia 2018 - Oliwia wreszcie zauważona! Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Już za kilka dni IFBB Diamond Cup Warsaw Ptak Expo Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018 Najpiękniejsze Juniorki Bikini Fitness 2018