SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odżywianie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 514

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 106
Witam mam 15 lat ! Chcialem się zapytać czy taki szejk cos daje czyli: Jogurt OWOCOWY i do tego 10 białek z jajka ? i Jeszcze czy aby nabrać na masie powinienem ograniczyc słodycze pepsi gazowane napoje itp ? I czy jedzenie smażonych żeczy np. kotlet, jakieś tak mięska , jedznei naleśnikó gofrów daje coś czy z nim zrezygnowac i co powinienem jeśc w moim wieku jakies przykłady diety ? Jakieś może nei drogie sposoby na przybranie na mase beż dużych stawek? (pieniedzy) czy kretyna w niewielkich ilościach może mi pomóc ? Mam 173cm wzrostu i waze tylko 56kg ;/ Może jest to norma ale jestem chudy jak patyk moge wrzucić kilka fotek jak wygladam jakby ktoś chciał zobaczyć i pomóc :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
proponuje przeczytać 10 wskazówek żywieniowych i pogadamy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę do poprawek.

Następny temat

redukcja bez efektow pomoc

WHEY premium