SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oczy - praca przy sztucznym swietle i klimatyzacji

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
jw zaczalem prace w sklepie, przebywam tam 7 godzin dziennie i zauwazylem problemy z jednym okiem, tzn jak popatrze sie szybko na lewo i odrazu na prawo to leciutka smuga sie pojawia, w normalnym zyciu zapominam o tym ale w pracy przy bardzo jasnym sztucznym oswietleniu daje sie to zobaczyc. Czytalem troche na necie i znalazlem cos takiego jak "zespol suchego oka". Ponoc dluga praca przy sztucznym swietle i klimatyzacji mocno wplywa na to. Kolezanki z pracy mowily ze jak zdejmowaly soczewki po pracy to lamaly sie na pol....
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
z tymi soczewkami to delikatne przegiecie,

co do oswietlenia to możliwe, ja swego czasu pracowalem na nocki przy takim swietle to rano po pracy wychodzilem ze lzami w oczach doslownie :/

zespol suchego możesz sobie łatwo sprawdzić, jest taka próba 5 minutowa schirmera. Poszukaj cokolwiek o tym i sobie zrób. jak ci wyjdzie wynik negatywny to kup sobie krople tzw sztuczne łzy. w Aptece beda wiedzieli o co chodzi.


a ja profilaktycznie od siebie polecilbym Ci zwykle kropelki swietlika na przemeczone oczy. kosztuja bodajze z 7 zl a mi pomagaja w takich sytuacjach.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawanie łyka/gryza itd.

Następny temat

Podkład/korektor pod oczy

WHEY premium