SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena techniki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Witam.
Proszę o ocenę techniki w frontach i martwym. Co do frontów osobiście wydaje mi się że są całkiem ok, natomiast w martwym chyba za bardzo biodra do przodu wypycham. Mam nadzieję, że da się ocenić z tych ujęć.


class="link" target="_blank">FRONT



class="link" target="_blank">MARTWY
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Fronty - tempa w ogóle nie ma, machasz jak popadnie. Zwolnij, ruch zaczynaj od ruchu bioder do tyłu.

MC - nie zadzieraj głowy do góry - ma być przedłużeniem tułowia, trzymaj pozycje techniczną, ściągnij łopatki i ściśnij brzuch i nie odbijaj sztangi od podłoża.




Zmieniony przez - Viren w dniu 2017-04-09 12:51:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Dzięki za odpowiedź!

Co do frontów to chyba je tak szybko robiłem ze względu na to, że ciężar mały. Następnym razem dołożę i zwolnię.
MC - dzięki za rady, a co z tymi biodrami? Tak mają być czy nie wypychać do przodu tak bardzo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Nie robisz przeprostu jednak pilnuj tych bioder żeby ich też nie wypychać nadmiernie w przód. Tragedii nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
W martwym najlepiej odkładaj sztangę po każdym powtórzeniu na zimię. Reszta jak Viren.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Dzięki za pomoc!

Mam jeszcze jedno pytanie: czy w przysiadach robię butt wink? Bo gość mi dzisiaj zwrócił uwagę, że niby robię, ale nie mogę tego za nic zauważyć na filmie... Mam wrażenie, że facet sam nie wie co to jest, ale radzę być pewny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Yurati
Dzięki za pomoc!

Mam jeszcze jedno pytanie: czy w przysiadach robię butt wink? Bo gość mi dzisiaj zwrócił uwagę, że niby robię, ale nie mogę tego za nic zauważyć na filmie... Mam wrażenie, że facet sam nie wie co to jest, ale radzę być pewny.



Z tej perspektywy nie widać żadnego butt winka.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 361 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 32239
Tak właśnie myślałem, koleś chyba do końca nie wiedział co to jest albo nigdy nie widział jak wygląda.

Wiem, że to tylko jedna perspektywa ale z niej raczej butt wink bylby widoczny.

Jeszcze raz dziękuję!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który plan lepszy byłby lepszy pushpull na pn-wt,czw-pt?

Następny temat

Podciąganie na drążku oraz długość przerw pomiędzy seriami

WHEY premium