logo
zamknij zamknij

Ocena sylwetki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 409

0 5 0
napisał(a)
tedek1
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 19 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 141
Witam mam 17lat, 175cm wzrostu waga aktualnie 71kg. Przygodę z siłownią zacząłem jakoś dwa lata temu zero diety,zero planu po prostu ćwiczyłem dodam że nie regularnie byłem bardzo szczupły zaczynałem z wagą 59kg po roku czasu uświadomiłem sobie że to mi wiele efektów nie da zacząłem trzymać jako tako dietę oraz treningi po drodze miałem też dość sporo przerw z powodu różnych chorób więc pierwszy rok praktycznie nic jedynie jakieś zarysy w drugim roku coś zaczęło się pojawiać Moją prośba jest następująca proszę o ocenę mojej sylwetki na ten czas .Pozdrawiam Tomek :)

Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 458 Napisanych postów 6255 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 86860
Mam nadzieje że nogi też ćwiczysz, jest dobrze, ćwicz dalej!
napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport Moderator
Ekspert
Szacuny 570 Napisanych postów 33338 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 230772
pokaz dół, ale góra się dobrze prezentuje
napisał(a)
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 1046 Napisanych postów 41167 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 366028
Jak 59 to było malutko teraz już wygląda na sportową sylwetkę , ciśnij dalej

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Potrzebuje pomocy do odrzywek

Następny temat

Trener online

Paweł Głuchowski znowu na wakacjach!

Krewetki z pomidorowym ryżem i zielonymi szparagami

Tarta czekoladowa

Jak z jedzenia dostarczyć 500mg witaminy C?

Kwas fosfatydowy - następca kreatyny

Witamina C i E, a przyrosty masy i siły mięśni oraz adaptacje do treningu aerobowego

Ale będzie jazda!

Twój przyjaciel – stres