SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ocena sylwetki

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6143

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 789
Proszę o ocenę sylwetki :) +nad czym powinienem popracować
Waga: 65kg (Zaczynałem z 57kg)
Wzrost: 174
Staż: 1 rok
Biceps: 34,5
(reszty wymiarów nie znam)
Z góry dzięki za odpowiedzi :)

jeśli pomogłem proszę o sog'a :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Wiek 20 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1835
nogi trochę musisz dopracować i kaptury trochę się gubią przy reszcie
napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11313 Napisanych postów 228298 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1032073
dokładaj masy powoli

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

napisał(a)
dudee Doradca
Ekspert
Szacuny 1644 Napisanych postów 26596 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 470838
j/w

Z głową, powoli nabieraj masy, wtedy będzie tylko co raz lepiej i estetyczniej to wyglądać.

Ustalanie indywidualnych planów dietetycznych
Zapraszam do współpracy

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 263 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2141
Silny co Ci nie pasuje w jego nogach?! Wszystko wygląda bardzo estetycznie i nic nie odstaje. No i jak wyżej. Łapać masy.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 3754 Wiek 122 dni Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49641
toć nogi są tu najlepsze
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 1109 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 45437
barzo fajnie i estetycznie tylko wiecej kg przy zachowaniu tevo poziomu tluszczu
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 537 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7435
Sprawdź obwód talii bo jestem ciekaw Wygląda naprawdę szczupło.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 51 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 789
w talii jest 72cm, na masie (3400 kcal dziennie) jestem non stop przy bf 10%-12%. Metabolizm ekto robi swoje.

jeśli pomogłem proszę o sog'a :)

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 493 Wiek 32 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 12551
Fajnie plażowo
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 4499
Super sylwetka. I tylko 65 kg. Masz jakas fote jak zaczynales?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o ocenienie sylwetki.

Następny temat

17lat 1 rok stażu+złamania;)

5 powodów kontuzji barków 5 powodów kontuzji barków 3 sposoby na naprawę barków 3 sposoby na naprawę barków Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje! Nie masz pomysłu na trening? Alexia Clark Cię zainspiruje! Te suplementy działają nawet jak nie trenujesz Te suplementy działają nawet jak nie trenujesz 20 najbardziej muskularnych aktorów 20 najbardziej muskularnych aktorów IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! IFBB Diamond Cup Warsaw: świetne pojedynki i sensacyjne wyniki! Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Reg Park - idol Arnolda Schwarzeneggera Trening na czczo - fakty i mity Trening na czczo - fakty i mity