SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena redukcji LOW CARB 80kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
Płeć : mężczyzna
Wiek : 20
Waga : 80
Wzrost : 184
Obwód klatki : 103
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 92
Obwód uda : x
Obwód łydki : x
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : x
Aktywność w ciągu dnia : spora
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 5x w tygodniu aeroby (bieganie, hiit, rower), 3x w tygodniu siłownia
Odżywianie : low carb
Ograniczenia żywieniowe : x
Stan zdrowia : ok
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, aeroby
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wczesniej kreatyna mono, białko wpc, carbo.. Teraz scorch, Hi tec Bcaa, białko wpc
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : na masę




Prosiłbym o małe podsumowanie moich małych starań z ułożeniem tej diety. Przeczytałem trochę tematów i na podstawie tego ułożyłem swoją.
Oczywiście będę stosował zmiany niektórych posiłków co jakiś czas np. zamiast makreli- tuńczyk, zamiast brokuł np. szpinak itp.
Do tego dorzucam jeszcze BCAA 1g/10kg przed aerobami i po siłowni.

Z góry dzięki za pomoc
Pozdrawiam


Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
piszesz o wysokiej aktywności, więc dlaczego kaloryczność jest tak niska, a jednocześnie tak dużo kcal z białka? Warzyw jadasz tylko tyle? Tuńczyk nie jest równoważnym zamiennikiem makreli, staraj się wybierać tłuste ryby morskie. Majonez wywal, zadbaj o proporcje KT.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2013-04-22 16:03:15

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
Zrobiłem małe zmiany, zwiększyłem kcal, wywaliłem majonez i dodałem inne źródła tłuszczy oraz więcej warzyw..
Co do tego tuńczyka to masz rację.. Będę robił zmiany na łososia wędzonego np.
Co do tej aktywności o której napisałem w ankiecie na górze to powiedziałem, że spora mając na myśli te aeroby (x5 tyg) i siłownie (x3 tyg), w pozostałym czasie raczej będę starał się regenerować :)
W dni w których nie jestem na siłowni w posiłku o 13:30 lub 16:30 wyrzucę kaszę gryczaną aby dodatkowo przyciąć te 30g węgli.

Jak to teraz wygląda ?

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
a węglowodany czemu uparcie trzymasz na poziomie 100g?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
Co sugerujesz ?
Tak wstępnie sobie założyłem z tego co czytałem i słyszałem, że około 100-110g węgli w DT i 70-80 w DNT.

Uważasz, że to zbyt mało/dużo ?

Zmieniony przez - Elun93 w dniu 2013-04-23 15:19:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Ale taka ilosc wegli na co niby? I czemu akurat tyle?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45
Celem zrzucenia wagi..
Zbyt mało ich ?
Zmniejszyć tłuszcze a dołożyć węgli czy jak ?

Zmieniony przez - Elun93 w dniu 2013-04-23 15:37:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 269 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 57353
Koniu rozwiń swoją wypowiedź na temat tych węgli na Low Carbie, ponieważ sam jestem ciekaw. Też stosuję tą dietę i również mam około 100g węgli dziennie jednak spożywam je tylko okołotrenigowo. Jestem ciekaw Twojej dalszej opinii na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
Jak dopiero wchodzisz na redukcje, nie ma zadnego uzasadnienia takie ciecie wegli, zwlaszcze przy duzej aktywnosci, mmniej wegli nie oznacza lepszej redukcji.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna - 75 kg - leki brzuszek

Następny temat

Prosze o pomoc w ułożeniu diety.:)

WHEY premium