SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena posiłków.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19
Cześć,
Mam 17 lat, jakieś 175cm wzrostu, waga ze 3 tygodnie temu pokazywała 64 kilo, jednak aktualnie nie mam jak się zważyć, gdyż zepsuła się, ale obstawiam, że około 65kilo jest.
Dodam jeszcze krótko, że przez ten rok przytyłem około 14 kilo bez żadnej diety, starałem się jak najwięcej jeść itp, itd, jednak teraz będę próbował właśnie z dietą.
Oto jeden z przykładowych dni, jaki sobie ustaliłem, chciałbym się Was zapytać, co o tym sądzicie.





Posiłek 2 i 3 to nie przypadek, że są takie same. Do szkoły na pewno zabierałbym takowego kurczaka z ryżem, a co do posiłku 3 odbywającego się w domu nie jestem pewien, czy taki, czy coś w zamian. Zgaduję, że ta opcja druga, żeby nie było takiej monotonności, niestety nie potrafiłem jeszcze wymyśleć co bym mógł dobrego zjeść i utrzymać bilans na tym samym poziomie.

Oczywiście nie ma wliczonych serków (np. danio), które dosyć często jem, a takimi serkami łatwo podbić chociażby kalorie, więc myślę że na koniec dnia może ich byc nie 2,400 a około 3,000.


Zmieniony przez - AkseeeL w dniu 2016-10-16 19:17:39
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
takie serki danio to bym sobie odpuscil
zmieniaj produkty aby dostarczac witamin z roznych zrodel
rozne rodzaje miesa, ryby, z węgli dawaj kasze, ziemniaki, makarony

tłuszcze do podbicia oraz warzywa do dorzucenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Remik7
takie serki danio to bym sobie odpuscil



dokładnie sam cukier, nie ma co na stałe wprowadzać do diety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 19
BPL-G
Remik7
takie serki danio to bym sobie odpuscil



dokładnie sam cukier, nie ma co na stałe wprowadzać do diety


Mi nie chodzi na stałe, chodzi mi o to, że dość często je spożywam jako powiedzmy słodycz, deser czy coś. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Czasem wiadomo każdy ma ochotę na coś innego i nie każdy chce się z tym męczyć inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
piszesz ze nie na stałe, jednak dalej że dość często, domyślam się że przynajmniej jedno opakowanie idzie dziennie
więc na stałe ;%)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu FBW.

Następny temat

plan

Wiecej