SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ocena planu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 121 dni Przeczytanych tematów 320
Witam, po ok. pół roku ćwiczeń w domu( pompki, uginanie łokci z hantlami) przeniosłem się na siłownię. Chodzę od tygodnia i mam zamiar regarnie chodzić 3 razy w tygodniu. Jako że jestem początkujacy to prosiłbym o ocenienie mojego planu

A
-Wyciskanie żołnierskie
-uginanie przedramion ze sztangą
-Wyciskanie sztangi leżąc
-przysiady tylne
-wiosłowanie
B
-martwy ciąg
-Uginanie przedramion ze sztangą na modlitewniku
-Wyciskanie sztangielek siedząc
-wyciskanie sztangielek na skosie dodatnim
-przysiady przednie

Tydzień 1- A/B/A

Tydzień 2- B/A/B

ten plan znalazłem jakiś czas temu i niewiem czy przypadkiem nie na tym forum

Mam jeszcze 2 pytania
1. czy dołożyć jakieś ćwiczenia np. na brzuch albo na nogi(poza tymi przysiadami)?

2. Z jakim ciężarem wykonywać ćwiczenia? 70% maksymalnego? przy założeniu że robię 5 serii po ok 8 powtórzen

Z góry dzięki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 1181 Napisanych postów 3702 Wiek 37 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 179535
Zaczynaj trening od dużych partii . A tu masz straszny harmider . Leć nogi,plecy,klatka,barki,biceps,tric, brzuch . Warto dać dwa ćwiczenia na nogi aby zaangażować przód i tył oraz na barki żeby każdy akton przećwiczyć . Nie ma ćwiczeń na triceps i brzuch

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-07-03 22:36:55

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-07-03 22:40:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3143 Napisanych postów 41447 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 319370
Masz gotowca w temacie podwieszonym, wiec po co kombinujesz?

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7379 Napisanych postów 105859 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1190468
bierz gotowca z forum, masz treningi na cały rok rozpisane, kolejna sprawa zaczyna się trening od największych grup mięśniowych koncząc na małych
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wracam do treningów po dłuższej przerwie