SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena mojej michy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 313
Płeć : Mężczyzna
Wiek : 31
Waga : 97
Wzrost : 179
Obwód klatki : 114
Obwód ramienia : 31
Obwód talii : 103
Obwód uda : 65
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 30% -chyba;d
Aktywność w ciągu dnia : praca przy -20°C
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : zaczynam biegać jak będzie ładniej rower,może jak schudnę trochę to trening siłowy Odżywianie : do niedawna nie myślałem o tym
Cel : redukcja rozłożona w czasie
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : rower biegi(tylko świeże powietrze)Siłownia później
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : sam nie wiem
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana


BMR=969+1118-152+5=1940
TEF=2240*8%=180
NEAT Endomorfik=300
TDEE=1940+300+180=2420
Witam wszystkich tak jak w temacie,proszę o ocenę mojej diety redukcyjnej przez bardziej doświadczonych kolegów(jakies ciekawe porady).Staram się otrzymać bilans B=2-2.5 T=1 reszta węgiel(ale jest ciężko z białkiem) Czy proporcje tłuszczu mam dobre???
Staram się wystartować raczej lajtowo,z biegiem czasu zwiększając intensywność ruchu fizycznego(biegi+rower+basen no i chyba trening siłowy),docelowo 4 x w tyg. Dodam ze nie żyje w Polsce i sera twarogowego półtłustego nigdzie nie mogę znaleźć










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan żywieniowy na spadek wagi

Następny temat

Dieta - ew. wskazówki, korekta.

WHEY premium