SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim - Recenzja artykułu

temat działu:

ActivLab

Ilość wyświetleń tematu: 85871

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Serdecznie zapraszamy do lektury recenzji artykułu dr inż. Piotra Kaczki zatytułowanego „Ocena jakości odżywek wysokobiałkowych na rynku polskim” autorstwa dr Pawła Przychodzeń specjalisty do spraw badań i rozwoju produktów marki Activlab

Recenzja znajduje się na stronie www.activlab.pl pod linkiem:
http://www.activlab.pl/aktualnosci/aktualne1/aktualnosci-15331/recenzja-artykulu-dr-inz.-piotra-kaczki-pt.-ocena-jakosci-odzywek-wysokobialkowych-na-rynku-polskim

Doceniamy pracę jaką wykonał autor tekstu, ponieważ w interesie wszystkich producentów odżywek, a w szczególności konsumentów powinna być zawsze produkcja suplementów i odżywek najwyższej jakości. Jednakże z uwagi, że poruszony temat jest bardzo obszerny i nie powinien skończyć się na jednorazowym artykule, serdecznie zapraszamy doktora Piotra Kaczkę do dyskusji, która będzie transmitowana na żywo za pośrednictwem Internetu.

Jednocześnie pozwoliliśmy sobie wysłać zaproszenie drogą pocztową na adres redakcji magazynu, w którym artykuł się pojawił i z niecierpliwością czekamy na jego przyjęcie.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 78763
Adamie - fakt, ton bywał dosyć "władczy", acz bądź co bądź "po uszach" dostaje redaktor naczelny, który to podpisuje się pod całością niekoniecznie musząc być autorem czy chociażby podzielać zdanie.


W kontekście całości - sprawą oczywistą było, iż nie było innej możliwości zawyrokowania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 638 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6351
przeczytane , czekamy na ciąg dalszy :)

" Ćwicz tak jakby to był ostatni trening w twoim życiu " .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336116
Na kiedy mam rezerwować TV SFD? Jestem ciekaw wyniku ewentualnej dyskusji.

Nie wiem czy nasze poprzednie Studio w Agorze jeszcze będzie dostępne ale transmisja przez SFD zawsze jest możliwa.



Zmieniony przez - Bull w dniu 2013-05-17 16:15:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Czekamy na przyjęcie zaproszenia przez Pana Piotra Kaczkę.

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336116
Spoko ale jak co to oferujemy się jako medium i wspomożemy wydarzenie od strony IT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
ciekawe

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336116
Mnie się to bardzo podoba i bardzo bym chciał, żeby doszło to takiej dyskusji LIVE. Jednocześnie proszę wszystkich moderatorów o neutralność w tym temacie. Źle by się stało gdyby ewentualne sympatie modów zaburzyły oceny userów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 11941 Napisanych postów 160150 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233402
sie rozumie. moja wypowiedz ciekawie odnosi sie do tego typu spotkania. na pewno widz z takiej debaty by wiele sie dowiedzial na temat wykonywania badan, procedurach produkcji itp

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 9408 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 85038
o tak. Chętnie bym coś takiego zobaczył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 176
Dostałem zaproszenie na konferencję szkoleniową w Katowicach w niedzielę.
Zobaczę to będę mógł coś powiedzieć na poruszony temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 281
Czytałem ten artykuł i przeczytałem recenzję.

Pytanie kto to jest ten ktoś kto ją napisał??
dr.Paweł Przychodzeń

Szukam na stronie uczelni,szukam w necie,szukam na fejsie,Naszej Klasie ale nigdzie nie mogę się dowiedzieć kto to jest ten recenzujący?
Wygląda na człowieka z nikąd.

Swoją drogą to ostro pojechali niektórych producentów.
Ale o Aktivlabie nie było ani słowa.

Gala Rzeszów

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

Activlab w Lidl

Wiecej