SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena i dopieszczenie diety ;].

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Witam więc tak. Mam diete i prosił bym o jakies poprawki jak coś nie tak. i Jeszcze wciśnięcie supli między diete.
z supli to mam Kreatyne universal 1000gram. i gainer extreme pro mass około 4 kg. ( oczywiście skończy się dokupie).
Cykli nie miałem żadnych przebytych. z głową oczywiście. miałem kiedyś styczność z xxl mass czy coś takiego i nitrobolon ,
aminokwasy , ale to wszystko było brane jak mi się chciało i bez diety. Na dzien dzisiejszy wiem że dieta jest najważniejsza;].
Mam 20 lat 183 wzrostu 75 kg. wagi cykl około 7-8 tygodni chciałbym zdobyć te 6-7 kg wagi


1.Płatki kukurydziane 100-120 gram(7,3 gb, 83,2 gw 1,5 gt) +250 ml mleka(7,5 gb.11,5 gw 8 gt)
2.pieczywo razowe 150 gram + minimum 3 jajka ( 25,5 gb. 1,2 gw 20 gt. ) + ser gouda 100 gram (27,9 gb. 0.1 gw. 22.9gt)
3.makaron 100 gram ( 11gb. 72gw. 1,2.gt) + mięso mielone i jakiś sos (raz mięso mielone raz piers z kurczaka(20gb)
4.tuńczyk (27 gb, 0gw, 9gt) plus do tego ???
5.twaróg chudy około 150 gram( 30gb, 5,5gw, 0gt) ze śmietaną (3gb, 4gw, 12gt) + jakiś banan
wychodzi coś około 158,2 gram białka około 200 gram węgli i 76 tłuszczy na samym jedzeniu
Prosze o Pomoc... Będe wdzięczny bardzo.

ThePowerOfTheDolar

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 3962 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51046
w śniadaniu brak sensownego źródła białka
płatki kukurydziane to produkt wysoko przetworzony, takich rzeczy unikamy
jedz owsiane
dorzuć orzechów

ser + 3 jajka + za dużo białka
(jak jesz na raz - bo nie należny przekraczać 40 g białka w porcji)
z serem żółtym bym nie przesadzał - tłuszcze nasycone lepiej ograniczać

śmietana out, twaróg podlej chlapką mleka

banan bezpośrednio po treningu
później posiłek - ww o wyższym ig (biały ryż, ziemniaki) + chude mięso/chuda ryba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
1.
owsiane
mleko
jajko/jajka

2.goude bym odpuscil.

3.ok

4.do tunczyka moze byc ryz,w dziale kuchnia sfd masz przepis na tunczyka z ryzem.lub jakiekolwiek inne zrodlo ww

5.wyrzuc banana.

nie wiem w jakich godzinach jesz posilki,kiedy masz trening itp,gainera wrzuc gdzie ci wygodniej,kreatyne jesz przed sniadaniem i po trneingu.

staraj sie jesc jak najwieksza ilos warzyw,unikaj ich tylko w potreningowym a w przedtreningowym dawaj ich mneijsza ilosc.
jak wyrzucisz goude to stracisz duzo tluszczu wiec daj do ostatniego posilku oliwe z oliwek a np do 3 orzechy.zalezy tez kiedy masz trening.w potreningowym uikaj calkowicie tluszczy.

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2009-01-27 14:47:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Dzięki chłopaki dość szybko odpowiedzieliście ;].
1.Płatki owsiane + orzechy 100-120 gram(7,3 gb, 83,2 gw 1,5 gt) +250 ml mleka(7,5 gb.11,5 gw 8 gt)
2.pieczywo razowe 150 gram + minimum 3 jajka ( 25,5 gb. 1,2 gw 20 gt. ) +
3.makaron 100 gram ( 11gb. 72gw. 1,2.gt) + mięso mielone i jakiś sos (raz mięso mielone raz piers z kurczaka(20gb)
4.tuńczyk (27 gb, 0gw, 9gt) plus do tego ???
5.twaróg chudy około 150 gram( 30gb, 5,5gw, 0gt) mleka troche
Poszły poprawki 1 posiłek około 9 - 10 dośc późno wstaje aktualnie nie pracuje, nauka zaocznie.
2. posiłek około 13-14 3. przed treningowy 16-17 trening 18-19 4. po treningowy od razu jakieś 20 minut po treningu
5. około 22-23 przed snem jakieś 30 minut. Co do kreatyny słyszałem że się troche rozkręca i
pierwszy tydzień brać 4 razy dziennie. w jakich odstępach czasowych ? gainera będe brał jakoś między posiłkami.
już jaśniej ;]. Może ktoś ma jeszcze jakies swoje opinie co do zman w tej diecie.??

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
wszelkie fazy nasycenia i inne gówna o kreatynie to chywty marketingowe 2xdziennie tak jak napisaem i lux.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Hehe ok. ktoś jeszcze ma coś do powiedzenia w moim temacie ???

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3244
za malo wegli jak dla mnie, chcesz przytyc wiec musisz zwiekszyc spozycie ich.

1)100g płatków owsianych + mleko 250ml + jajecznica z 5 jaj
2)100g ryżu + 200g piersi kurczaka
3)100g ryżu/kaszy + 200g piersi
4)100g ryżu/kaszy + 300g tuńczyk
5)300g twarogu chudego(przed snem)

Pamiętaj o dodaniu do posiłków z ryżu i mięcha jakiś surówek, warzyw zapobiegniesz tym samym zakwaszeniu organizmu, gainera dal bym po treningu od razu...

ok 2.5g białka/kg masy ciala
ok 4.5 węgli/kg masy ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
Mówisz że za mało węgli , ale Mi chodzi na dobrej jakości mięsu także wiesz , nie chce sie zatłuszczyć;].

ThePowerOfTheDolar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
kolege "Tom3k" z iloscia bialka ponioslo.
jak chcesz dobrej jakosci mase to zamist gajnera daj szósty posilek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3244
"kolege "Tom3k" z iloscia bialka ponioslo.
jak chcesz dobrej jakosci mase to zamist gajnera daj szósty posilek undefined"

a ile ty chcesz jeść białka??? 1g/kg masy powinieneś jeść normalnie nie uwzględniając wysiłku fizycznego a na pewno treningu na siłowni, poza tym każdy ma inne cele więc białko on sam może sobie obciąć do 2g,

ThePower2 - jak będziesz trzymał dietę to nie zaleje cie na pewno, po twojej wadze wnioskuje ze masz problem z dodaniem kg wiec stąd taka ilość węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 372 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2514
tak dokładnie mam problemy z dodaniem paru kg. zero tłuczu u Mnie dosłownie. Jestem za żywy. Mam dobre treningi. przydało by sie minimum10kg. mięsa..

ThePowerOfTheDolar

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bezcenne Karczochy

Następny temat

Który wybrać?

WHEY premium