SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
Witam.
Ćwiczyć będę 5 razy w tygodniu trening siłowy + 30 min aerobów po siłowni i 30 min rano.
Wiek - 19 , Waga - 95 , Wzrost 187. Celowałem w 2000 kcal.
1.posiłek
- owsianka 60g
- pomidor
- serek wiejski 200g
- 2 białka jajka gotowane

2.posiłek
-pierś z kurczaka 150g
- brokuły 100 - 200g
-ryż ciemny 50g
- 2 białka jajka
-papryka 1/2 lub pomidor 100g

3.posiłek
- 25g białko serwatkowe z wodą + (owoc np. bana )

4.posiłek ( po treningu )
- 50g białka seratkowego z woda
- pomarańcz
- 2 kromki chleba ryżowego pełnoziarnistego z łyżka masła orzechowego.
- fasolka szparagowa jako przekąska

5.posiłek
- twaróg z szczypiorkiem i rzodkiewką .


I tu mam pytanie czy ja czasem nie szaleje z zróżnicowaniem produktów nie lepiej skupiać się na ilości konkretnie np. 2 produktów a nie wybieranie 5 a może to lepsze większe zróżnicowanie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
wieksze zroznicowanie lepsze. tylko 2000 kalorii to za malo jak dla mnie. oblicz swoje zapotrzebowanie i odejmij z tego 500 kalorii max.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
wychodziło mi bodajże około 2500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
co kalkulator to inny wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
waze mniej, jestem 6 cm nizszy i wychodzi mi zapotrzebowanie 3000 kalorii na utrzymanie wagi takze uwazam ze cos zle wklepujesz. moze policz tym wzorem https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html
mi prawie to samo wyszlo co przy tamtym kalkulatorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 435
a tak gdy by patrzeć na produkty są ok ? wystarczy tylko zwiększyć ich ilość np do 2500 kcal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 681 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10283
dobrze bylo by wrzucic cos ze zdrowymi tluszczami np rybe albo orzechy. proszkiem uzupelniaj diete a nie zastepuj posilek. i zastanow sie nad ta kalorycznoscia, bedziesz mial za malo kalorii to mozesz zredukowac nie tylko tluszcz ale i miesnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12553
koniecznie zwiększ ilość kalorii do tych 2500-2800, zobaczysz i tak będzie smalec znikać i tak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak jeść?

Następny temat

TBC- jaka czestotliwosc dla zauwazalnych efektów?

WHEY premium