SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena diety na masę.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 149
Witam, oceni mi ktoś czy z taką dietą uda mi się zbudować masę mięśniową?

Aktualnie ważę 55 kg i mierzę 180 cm, wcześniejsza dieta to w sumie katastrofa bo niezdrowe jedzenie, chipsy, cola itp, mało jadłem normalnego jedzenia.

A więc do rzeczy pracuję na 3 zmiany no ale podam godziny posiłków gdy mam pierwszą zmiane:
4:00 - 3 jajka sadzone + szczypiorek + chleb pełnoziarnisty 3 kromki + masło + banan
10:00 - 6 kromek chleba pełnoziarnistego z masłem, szynką, pomidorem i szczypiorkiem + banan
14:30 - ryż basmati 100g, 300g piersi z kurczaka, warzywa na patelnie i do tego jakiś sosik
18:00 - Shake orzechowy - Masło orzechowe, mleko 2%, miód pszczeli, słonecznik + banan
22:00 - to samo co o 4:00

I do tego mam tak:
W dzień treningowy do pierwszego posiłku:
Kwasy Omega, Witaminy i minerały

Przed treningiem: BCAA

Po treningu: BCAA, odżywka Gainer

Dzień nietreningowy:
BCAA, kwasy omega i witaminy i minerały rano przed pierwszym posiłkiem.

Przygodę z ćwiczeniem dopiero zaczynam także jestem zielony w tym ;x

Dodam że ćwiczę w domu, mam dobrany plan treningowy, ćwiczę w poniedziałki, środy i piątki.

Wszystkie rady, wskazówki itp mile widziane!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
witaj, jedzenie nie wyglada zle, kwestia jakie ilosci kalorii, jak i makro Ci z tego wychodza
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 149
TomQ-MAG
witaj, jedzenie nie wyglada zle, kwestia jakie ilosci kalorii, jak i makro Ci z tego wychodza

Jak liczyłem na kalkulatorze w internecie to kalorii wyjdzie mi ponad 3000 nie wliczając odżywek, także chyba dobrze, białka wyjdzie wtedy około 3 może trochę więcej niż 3gramy na kg masy ciała, węgli również wyjdzie więcej niż 'norma żeby utrzymać aktualną wagę', i to oczywiście bez suplementów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 417 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 6706
Suple trzeba liczyc. Wezmiesz wpc i geinera i juz 250-300 kcal więcej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
Łuuki
TomQ-MAG
witaj, jedzenie nie wyglada zle, kwestia jakie ilosci kalorii, jak i makro Ci z tego wychodza

Jak liczyłem na kalkulatorze w internecie to kalorii wyjdzie mi ponad 3000 nie wliczając odżywek, także chyba dobrze, białka wyjdzie wtedy około 3 może trochę więcej niż 3gramy na kg masy ciała, węgli również wyjdzie więcej niż 'norma żeby utrzymać aktualną wagę', i to oczywiście bez suplementów



spoko, jak tak wyszlo to git
zacznij od tego bilansu i zobaczysz, co bedzie sie dzialo,
bialka max 1,8g starczy na 1kg masy ciala
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Czy dobrze to musisz odnieść do całości swojej diety i celu treningowego. Jak makro Ci się zgadza to gra gitara.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 26 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 149
Dziękuje wszystkim za odpowiedź :D Mam w planach od poniedziałku założyć dziennik lub tygodnik treningowy swój :D Tam będę opisywał wszystko co jadłem, co ćwiczyłem itp. mam nadzieję ze za jakiś czas zobaczę efekty :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Notowanie swoich postępów i porażek to podstawa. Sam prowadzę dzienniki w zeszycie od 2009 roku.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja historia z treningiem, wzloty, upadki, kontuzja przetrenowanie,nowe bodźce..co robić?

Następny temat

Porada,pomoc

WHEY premium