SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ocena diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 413

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 356
Bardzo proszę o ocenę mojej diety.
Liczyłem w niej jedynie białko zwierzęce, które wynosi nieco ponad 170g.
Do makaronu będę dodawał albo sos, albo będę jadł z zupą.

Wagę 67/68 kg przy 178 cm wzrostu, ektomorficzny typ budowy.

Zmieniony przez - domino1 w dniu 2013-10-27 09:14:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7069
witaj , jaki jest twój cel jezeli masa to byłoby ok poza paroma sprawami to jest twój dzień nietreningowy rozumiem, stanowczo za mało warzyw , posiłek 2 zbyt dużo białka jednorazowo postaraj sie te 300g piersi rozbic na posilek 2 i obiad na kolacje ser bialy hudy lub tunczyk w wodzie z łyżką oliwy.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 124 Wiek 37 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7069
niech masa bedzie z tobą
POZDRAWIAM
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 356
To jest mój KAŻDY dzień ;)

Warzyw tutaj nie liczyłem, ale zawsze jakaś surówka będzie do obiadu, ogórki itp.

Ten 2 posiłek będzie w szkole i będę go rozbijał na 2 przerwy, bo nie dam rady na jednej ;)

Zmieniony przez - domino1 w dniu 2013-10-27 16:35:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o sprawdzenie diety

Następny temat

Kółko/wałek do ćwiczeń.

Anna Karcz- długo wyczekiwany powrót! Grzegorz Kępa- "oczyszczenie" branży Paige Hathaway na stole operacyjnym! Suplementacja na odchudzanie - Johimbina Suplementacja a timing - czyli co i w jakich porach dnia spożywać Waxy maize, vitargo vs carbo – o co tu chodzi? Nietypowe metody regeneracyjne Oleya Indeks glikemiczny i indeks sytości