SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ocena diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 396

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 648
Witam

będę wdzięczny za ocenę diety- wiem, że dupy to to nie urywa ale jest to dieta alternatywna na 3 dni w tygodniu (pt, sb, nd) jestem wtedy w pracy powiedzmy od 12 do 22, w trakcie mam przerwę jedynie koło 17 stąd wtedy nornalny posiłek, ten o 14 muszę w siebie wlać w chwile pod pretekstem wizyty w toalecie Uroki pracy w fast foodzie .

I pytanie nr 2- czy posiłek, który mam jako po treningowy w dni NT tez wcinać ??

Zmieniony przez - Grot w dniu 2013-04-05 09:05:03
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 20191 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 9318 Wiek 23 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 26947
Na sniadanie: Zamierzasz ta make lyzka jesc? Ciezko cos wiecej napisac bo nie napisales swojej wagi. Nie napisales takze zapotrzebowania swojego. TU mozesz obliczyc http://potreningu.pl/kalkulatory/bmr jak dieta na mase to plus 500 kcal do wyniku
napisał(a)
Ekspert
Szacuny 363 Napisanych postów 8676 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 130649
za duzo białka, za dużo prochu, brak ryb. jesli ta maką w sniadaniu jest do jakiegos nalesnika/omleta to zamien ją na typ 2000,lub zmiel platki owsiane/orzechy. wszedzie warzywa. wlacz tran/omega-3, jedz wiecej miesa bo masz dziennie zaledwie 250g. tluszcze oprocz tych z jaj/mies czerp tez z morskich ryb, orzechow, nasion, lnu

Stop wishing start doing

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia a chora wątroba i suple ..

Następny temat

D-Fine8 ktoś zna ?

Leksykon suplementacji: Gotu Kola Cellulit - co jest jego przyczyną i jak się go pozbyć? Ania Nawrot absolutną zwyciężczynią Ben Weider Legacy Cup Kłopoty Pauli i Piotrka! Leksykon suplementacji: Dwuwinian choliny Dieta, dlaczego utrudniamy sobie życie? Odchudzanie - jak długo mam czekać na efekty? Natalia Czajkowska - ocena sylwetki