SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Ocena Jedzonka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 987

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 573

Witam duzo patrzylem na innych uzytkownikow i ich tabele zywnosciowe ,wiec i ja pokaze swoj dzisiejszy dzien. W gazetce SdW byl opis jak policzy swoje zapotrzebowanie na kalorie wiec wyszlo mi 3680kcal. Oto micha :
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 75 Wiek 22 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 573
Jest to pokarm który zjadłem dziś.
napisał(a)
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 421 Napisanych postów 56364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 184874
cieszymy się jaka skala ocen?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

napisał(a)
Początkujący
''cieszymy się jaka skala ocen?''

Nie rozumiem ;D
napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1867
No ja bym się tym nie chwalił

hardgainerus maximus!!!

napisał(a)
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 9947 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52544
Typowe produkty, typowego cżłowieka, który nie zwraca uwagi na to, co je.

Całkiem luz.

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 164 Wiek 21 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1867
On chyba nie jadł obiadu. Same przekąski

hardgainerus maximus!!!

napisał(a)
Początkujący
Na obiad była zupa pomidorowa z ryżem ;p
napisał(a)
Początkujący
Nie jadam dużo słodyczy co pokazuje że nie jem byle czego ;D Staram się mame namawiać na brak zupek ;D Często jem piersi kurczaka w jajku 400g
napisał(a)
Początkujący
Brak mi tylko makaronów aby dostarczyc zlozonych weglowodanow ;p Rybka z mintaja takze jest z 300g raz na pare dni .
napisał(a)
Początkujący
Chodzi mi o to że byłem ździwiony że wychodzi mi ponad 4k kcal ;D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

co jeść?

Następny temat

Co powinienem jeść ??

Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! Fit Lovers wystąpią w popularnym reality show! SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn SERM zwiększają poziom testosteronu tylko u mężczyzn John David Glaude - od otyłego do bestii John David Glaude - od otyłego do bestii Beta-alanina sposobem na długowieczność Beta-alanina sposobem na długowieczność Jakie owoce jeść po treningu? Jakie owoce jeść po treningu? Kwas mlekowy chroni komórki Kwas mlekowy chroni komórki Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Niekonwencjonalne ćwiczenia na piekielnie mocny chwyt Zespół skrzyżowania górnego - rozpoznanie i leczenie Zespół skrzyżowania górnego - rozpoznanie i leczenie