SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 625
Płeć: mężczyzna
Wiek: 17
Waga: 75
Wzrost: 181
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na siłowni: 6 miesięcy
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): atlas, hantle, sztanga, brak ławki
Dieta: jako tako jest
Zażywane suplementy: nie
Ostatnio przerabiany plan: od 3 miesięcy FBW

Proszę o ocenę i jakieś rady, wydaje mi się że słabo rozwijają mi się ramiona, co można z tym zrobić ?? aaa jeżeli chodzi o nogi to też trenuje, ale jakoś zdjęć nie mam
















Zmieniony przez - Smok13 w dniu 2013-02-11 22:28:58
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Jak na ten staż ok.
Choć dopiero na splicie zaczniesz budować kulturystyczną sylwetkę z detalem i proporcjami.FBW buduje podstawy.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 625
Robiłem splita jakoś od listopada do końca grudnia, ale wydawało mi się że są słabe przyrosty więc zmieniłem, nie wiem czy dobrze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347354
Jeżeli odnotowujesz postępy na FBW,niczego nie zmieniaj.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 625
No właśnie ramiona coś nie chcą rosnąć, stoję przy tych 35-36 w ręce i nie chce ruszyć co można zrobić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
nie napalaj sie kolego,jak na taki staż masz dobrze rozwiniete plecy i klatke.Na tym bazuj,niech nogi beda rowniez mocne,jak zrobisz fajny postep silowy w bojach (a predyspozycje chyba masz) to fajnie bedziesz wygladal.Wygladasz mi wogole na mieszanke mezo z ekto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 625
Kiedyś jak byłem młodszy jeszcze z 3 lata temu to miałem tendencje do tycia, więc chyba raczej nie ekto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 964 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7500
dziwne,wygladasz jak sam szkielet + miesnie ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zastoj masa idzie łapka stoi

Następny temat

jaki trening

Wiecej