SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ocena, Pierwsza walka K1

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
Witam. Dzisiaj mialem swoja pierwsza walke K1 (i wogule). Prosze bardziej doswiadczonych o opinie. Sam osobiscie jestem bardzo zadowolony, chociaz przeciwnik nie byl najlepszy. Sedzia przerywal bo to walka inter club zeby nikomu sie nic nie stalo. Dziekuje.

https://www.facebook.com/photo.php?v=266163820184259&set=vb.100003719306173&type=2&theater 
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 475
Bardzo fajnie sie poruszasz , jednak jak narazie wszystko na dzika , wiecej spokoju i bedzie calkiem fajnie + nie pochylaj sie tak bardzo bo mozesz kolano wylapac ;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra jak na pierwszą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 767 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18146
moim zdaniem latasz po tej klatce jak szalony, troche spokoju i opanowania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Serwus, masz nawyk, kiedy skracasz dystans, pochylasz się dość nisko, a trzeba też uważać na kolana. Życze dalszych sukcesów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Jak sam zauwazyles, przeciwnik nie byl najlepszy ;)
Mi sie podobala praca gornej czesci ciala i glowy - dynamicznie, glowa nie jest ciagle w jednym miejscu. Jedno ale (w sumie to samo co kolega wyzej poruszyl): zanim zaczynasz jakiekolwiek combo, robisz jakis taki unik przed ciosem ktorego nie ma. Nie wiem co to jest: bob and weave? Ja bym sie pozbyla tego nawyku, bo nic nowego on nie wnosi a przeciwnik moze podpatrzyc i nastepnym razem podsunac Ci swoje kolano pod twarz.
Lewa reka zdecydowanie za nisko trzymasz, bylo pare momentow gdy byles zupelnie odsloniety.

A w ogole to jestem bardzo zaskoczona ze sedzie tak szybko przerwal walke, w sumie nic sie nie dzialo.
Pozdrowienia z UK, mieszkamy niedaleko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 802 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16568
Ładna walka... naprawdę :) tym bardziej jak na pierwszy raz.

Na pierwszy rzut oka od razu da się zauważyć, że Twoim stylem bazowym jest boks i pewnie stąd te niskie zejścia przed kombinacją :) ale to jest ryzykowne. Brakuje mi najbardziej wykończenia akcji bokserskiej nogą z czego właśnie słynie K1 (obejrzyj walki Ernesto hoosta). Generalnie to dzielisz uderzenia na ręce albo nogi za mało łączysz te 2 elementy, wbij sobie do głowy, że ZAWSZE masz akcje kończyć nogą albo kolanem!
O ile w boksie można sobie pozwolić na latanie po ringu niczym małpa po składzie bananów to w K1 i MT szybko opadniesz z sił... zrozumiesz to po 4-5 walce

Zmieniony przez - Wojekv w dniu 2013-02-17 01:17:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
Dziekuje bardzo, odpowiedzi maja sens, biore sie do pracy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38694
Baw sie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1388 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3720
Elegancko ! Ćwiczysz w UK ? jaki to był event ?

Caly Czas zastanawiam sie z czego jest panierka przemka

Spamers Squad A Jak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Mniej nerwowo, bo lepszy przeciwnik będzie łatwo cię kontrował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 874
to bylo w Milton Keyns, inter club, pelno tego, nastepny jest w niedziele w Portsmounth, a ja cwicze w Fight Science w Aldershot, Prize Fighters (wlasciciel Nick Chapman), fajna atmosfera, nie ma dekli co sie uwazaja za najlepszych tylko wszyscy jako druzyna, mialem okazje sparowac bjj z alexem reidem, dziwnie tak, czlowiek dopiero zaczyna a tu ludzie z tv :) lol Co jest dobre do do kazdej rzeczy jest inny trener, a nie jeden do wszystkiego, w pon-k1, wt-bjj, sr-tr wolny, czw-sparing k1, piatek-zapasy, sobota-bjj i sparing mma, na stronie ponizej jest wiecej o trenerach.

http://www.fight-science.co.uk/our-gym/our-team.html

Zmieniony przez - Rouciak w dniu 2013-02-19 19:09:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

V kość śródręcza

Następny temat

zastosowanie bjj na ulicy z jednym przeciwnikiem

WHEY premium