SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oceńcie proszę założenia do diety na masę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 805
waze 81 kg. 170 cm wzrostu. Na stronce liczacej poziom tluszczu wyszlo mi ze mam go 15% (wyliczenie na podstawie pomiarów w cm w kilkunatu miejscach ciała)

Trenuje HST, a więc 3 razy w tygodniu. Pracuje przy komputerze także zero ruchu poza treningami.

Na podstawie lektury kilku postów na forum wyliczylem sobie zapotrzebowanie 3000 kcal. Zamierzam brac 1,9g/kg bialka, 5g/kg węgli i reszta z tłuszczy. Nie wiem, czy jestem endo, czy ektomorfikiem. Nigdy nie miałem pożądnej diety na masę także nie moge stwierdzić, czy łatwo, czy trudno rosnę.

Co sądzicie o moich wyliczeniach i założeniach? Dobre zapotrzebowanie? Dobra ilość węgli?

Jak będe miał ustalone zapotrzebowanie i proporcje to nie będe miał problemu z ułożeniem diety.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Jest ok tylko daj 2g bialka reszta ok ale tak naprawde to wszystko wyjdzie w praniu Wiec sam musisz obserwowac i wyciagac wnioski, wrzucaj diete

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 56 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 805
Diete wrzuce jak bede w domu. Nie wczesniej niz o 20. Dzieki za odpowiedz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Smaczna tania rybka na noc??

Następny temat

kobieta,173cm,68kg

WHEY premium