SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obwody na spalanie tłuszczu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Witam Witam drodzy panowie i panie. Mam małe pytanie, które mnie ostatnio naszło, a nie potrafię tu znaleźć odpowiedzi. Czy trening obwodowy może być pomocny przy spalaniu tłuszczu (rzeźbieniu się)? Jeśli pytanie nie w tym dziale co nie trzeba, to z góry przepraszam, ale myślałem, że odchudzanie to nie tylko dieta, ale i trening.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599
..

Zmieniony przez - pr3z3s w dniu 2008-02-13 22:38:13

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Dziękuję pr3z3si3 za szybką odpowiedź.

Mam jeszcze 3 pytania:

Czy w obwodowym treningu należy łączyć 2 czy 3 grupy mięśniową? Należy wykonywać 5 obwodów na jedną grupę mięśniową?
Czy obwody są lepsze od aerobów na siłce?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 255 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5599
pomyliło mi się. sorry

'tak wygląda chamstwo, jak się dorwie do szmalu'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3997
"Programy obwodowe (modyfikacje ACT)-TRENING "ACT"(AEROBIC CIRCUIT TRAINING)-czyli aerobiczny trening obwodowy z obciążeniem. Ma on na celu nie tylko wszechstronny rozwój sylwetki (masy mięśniowej i siły), ale również wytrzymałości i ogolnej koordynacji ruchu. Zalecany jest szczególnie początkującym, którzy chcą się np.pozbyć zbędnej tkanki tłuszczowej (szególnie w modyfikowanych wariantach-progremach podanych poniżej), poprawić swoją kondycję, ukształtować sylwetkę. Taki trening jest szczególnie pożądany w okresie letnim dla poprawienia ogólnej bazy siłowo-wytrzymałościowej." tekst Michaila z linku:
https://www.sfd.pl/ODCHUDZANIE_PORADNIK_CIĄGLE_UZUPEŁNIAM_:_-t92199.html#post0

a o to co łączyć itp to zapytaj lepiej w dziale trening lub skorzystaj z wyszukiwarki. pzdr!!

Zmieniony przez - djmatisse w dniu 2008-02-13 23:59:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2580 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31633
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tłuszcze

Następny temat

dieta do oceny co dodac co zastapic

WHEY premium