SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obustronny ból klatki piersiowej.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21
Cześć i czołem.
Otóż mam taki nie mały problem z klatką piersiową.
Zaczęło się to dwa miesiące temu, obudziłem się w nocy i nie mogłem zasnąć, po prostu bolała mnie dołek na klatce piersiowej. Odrazu się zaniepokoiłem. Aby zasnąć próbowałem zrobić wszystko. Wsadziłem dwa palce do gardła i po prostu wymiotowałem, dostałem tabletki i jakoś usnąłem. (Ból w dołku kojarzy się z jednym - Serce). Pojechałem do lekarza, który stwierdził wirus żołądka, wysłała mnie na badanie EKG, na którym nic nie wynikło. Dostałem tabletki na osłone żołądka i po tygodniu przeszło.

Powraca na nowo od tygodnia po zawodach właśnie w piłkę ręczną, po przyjściu do domu (Późnym wieczorem) zacząłem odczuwać dziwny ucisk w klatce piersiowej po prawej stronie klatki piersiowej, aż pod pachą. Normalnie się położyłem do spania i bez problemu usnąłem. Nazajutrz udałem się do lekarza, który powiedział mi, że po prostu przewiałem sobie i dostałem tabletki na zgagę, przez pięć dni. Nic nie pomaga narazie.

Czasami wyczuwam, że podchodzi mi to pod gardło i odbija mi się co dwie minuty. Nie mam problemów z zasypianiem. Bardzo często bolą mnie łopatki, a czasem kręgosłup (z powodu częstych treningów, gdzie także upadków na brzuch, tyłek). Mam 15 lat i jestem dość dobrze zbudowany. (182cm, 91kg). Uprawiam dużo wysiłku fizycznego. Zazwyczaj bóle pojawiają się wieczorem.

Z góry dziękuje.

Zmieniony przez - Halo132 w dniu 2015-03-18 20:36:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Bóle brzucha, zgaga, kwaśne odbijanie szczególnie po posiłkach lub na czczo..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21
Po piciu herbaty/zjedzeniu czegoś. Dzisiaj podczas krótkiego, intensywnego biegu bez rozgrzewki, przy postoju, zacząłem czuć ból po prawej stronie piersi. Po chwili odpoczynku przestała mnie boleć.

Zmieniony przez - Halo132 w dniu 2015-03-19 16:24:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 60
A możesz dokładnie opisać miejsce bólu? Prawa strona klatki piersiowej, ale na jakiej wysokości i szerokości, jako punkt orientacyjny możesz przyjąć brodawkę sutkową i mostek.

Zgagę - która jest objawem - leczy się inhibitorami pompy protonowej np. omeprazol, polprazol, lansoprazol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Po Artroskopi Kolana Wyjasnienie terminu

Następny temat

Kwestionariusz odnośnie odżywiania/treningu

WHEY premium