SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Obręcz barkowa w domu pomocy

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
witajcie chciałbym sie zapytac jak mozna sobie zrobic obręcz barkowa w domu tak ogólnie to zapomocą jakich ćwiczen. pozdro for all.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 86 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 468
a maz jakies sztangielki...sztange??

- :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
niestety bez sprzętu;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Żeby zbudować szeroka obręcz barkowa trzeba ćwiczyć cale ciało a nie ograniczać sie do samych barków. Zajrzyj do postu podwieszonego ( pogrubiony na początku działu) oraz do http://www.kulturystyka.pl/atlas/trening_domatora.asp. Uloz cos własnego i daj nam do oceny!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
dobrze a ty bysmi nie podal zadnegoplanu? ja robie tak:
pompki zwykłe 2serie po 30
pompki waskie 2serie po 30
pompki na poręczach 2 serie po 20
i to stosuje od 3 tyg może tylko dodamy jakieś ćwiczenia do tego?? a potem damy innym do oceny?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 48 Wiek 30 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 614
a i jeszcze czyli zeby wyrobic obręcze barkowe to trzeba kazde cwiczenie wykonywac jak ja ten plan od 3tyg stosuj to sa efekty jak tylko sa żebra to z kazdej strony od żeber rozchodze sie na boki i wogóle mam triceps i biceps twardszy i większy i klatke szerszą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

klatka

Następny temat

Pompki - ilość serii i odstępy czasowe

WHEY premium