SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

O rapie po treningu dyskusje....

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 159798

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1175 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14911
Małpa Małpa Małpa. Za***ista muza. a poza tym w Polsce ostatnio Czarne Złoto jest spoko w miarę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 5049 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31752
reso sorry ale nie mów że rozmowy konczysz bo ktoś ma 16lat - kilka str wcześniej jako argument użyłeś to że ktoś się nie zna bo ma chvjową sylwetkę (jakbyś zapomniał str44)

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 19512 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 126277
no bo kolega kilka postow wyzej pisze ze nie ma na olis, no to jak sie tak zna, to na tej liscie nie ma nielegalow to jak ma byc :)

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ActivLab ActivLab
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 4344 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25441
Res ten chłopak jest od Ciebie tylko 3 lata młodszy... to nie jest przepaść wieku, więc nie wyśmiewaj, bo to tak jakby w przedszkolu starszak tępił dzieciaka z pierwszej grupy

Po za tym wiek nie jest niczego wyznacznikiem...

Zmieniony przez - ActivLab w dniu 2010-08-09 12:12:11

Szukaj naszych produktów w:
Najlepszych sklepach z odżywkami dla sportowców!!! ||| Tesco, Real, Carrefour, Auchan, Kaufland ||| sklepach sportowych Intersport, Go Sport, Martes Sport ||| Drogeriach Rossmann

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
ResoviakRR chciałbym Cię zacytować "ponad 3000tys a naklad caly czas schodzi " 3000tys =3mln ,powiedz mi co to jest nakład 3 tysięcy nawet traktujesz to jak dużo bo ja nie sądze raper ktory jest na scenie dłużej niż ja żyje sprzedaje 3k nielegala za ktory bierze hajs?

a co do wieku to moge powiedziec to samo ze jesteś krocej ode mnie na forum to z tobą nie gadam "Data rejestracji 2008-04-11" zobacz moja - jesli istnieja jakieś wyznaczniki to moze nie ograniczaj się do banałow tylko podejmij temat dyskusji moim zdaniem na "poziomie"

Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2010-08-09 12:30:11

Zmieniony przez - Xin1313 w dniu 2010-08-09 12:32:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
Xin a jak ty możesz być obiektywny, skoro piszesz ze tylko 3 raperów z poznania sie liczy??? nic nie znaczące anonimy??? podziemie czasem wiecej wnosi do kultury hip-hop niż Ci co wydają płyty od lat(i żeby nie było nie mam nic do nich. postawiłeś całe wwa przeciwko pdg jako przykład to tak jakby ktoś postawił wj przeciwko całemu poznaniowi i tak jak juz ktoś pisał zakończmy te dyskusje na temat beefów bo cały czas w to brniwmy

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
prosze podaj mi pare tytułów poznanskich wartych przesluchania to moze zmienie zdanie
z wj dobrymi raperami sa tylko tede i numer raz reszta tez jest slabych ew smagalaz i wice wersa poziom sredni wwa jest eldoka vienio wlodi pele pezet malolat onar (ktorego osobiscie nie lubie ) hg (ktorych tez nie slucham)wiec wniosek nasuwa się jeden
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7179 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28139
z poznania WBU, WSRH, Ramona/Rafi, Aifam posłuchaj sobie tych wykonawców i jeśli wg Ciebie oni są słabi no to ja dziękuje...

Onara i Hg domyslam się czemu nie lubisz z WWA też słucham sporo wykonawców, nie to że lubie tylko Poznaniaków

Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Herek._Ćwicz_to_co_chcesz,_nawet_gdy_kumple_nie_ćwiczą..._-t591450-s29.html
Kiedy chwytam za sztangę czuję chorą podnietę, niczym p******ony masochista w fabryce żyletek!!!
--==GAINER TEAM==--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1540 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34323
ogolnie to za***iscie podoba mi się płyta onara superelax z ośką poźniej to spodobaly mi sie ze 4-5 kawalków i oczywiscie jego dissy na tedego ktore stoja na bardzo wysokim poziomie ogolnie nie lubie tez nie slucham mesa bo do mnie nie przemawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 18013 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 267031
No i takie dyskusję lubię a nie jakieś ...
Polecam Ci to co Herek. Ja powiem szczerze ,że Poznań to głównie słucham, jedynie dorzucam niektóre albumy

Siłownia - http://www.sfd.pl/t878173.html
CrossFit dla początkujących - http://www.sfd.pl/t865734.html

"Wpadłeś kibicować, czy może na randkę w ciemno/albo dopingujesz albo nie wpadaj z panienką/masz ją, ja wiem to, prawie jak Lech fajna/pamiętaj, że Kocioł, to nie park ani kawiarnia”

Znów ten sam banał: sterydy, kaftan, ojej...
Tylko dlatego, że macham sztangą, ty się machnij joy'em.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

skoki narciarskie + sporty zimowe zbiorczo (i vancouver)

Następny temat

Nowość - Żywność Funkcjonalna z Activlab!

WHEY premium