SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

OVOPOL TO ŚCIEMA!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiec tak białko ovopolu jest białkiem lecz , jest to białko nie oczyszczone i służy do przetważania na inne białka . jEst tak tanie gdyż nie jest oczyszczone i ma wiele trujących składników powodującuh choroby żołądka!

SoMe
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Bimek, przecież Ty też jesteś z naszej kliki
Fajny widok musi być jak cię oprowadzają "panie Bimek, proszę sobie pooglądać jaki mamy bałagan i jaką lipe sprzedajemy". Kiedyś mówiłeś że w Vita Life pokazywali Ci worki z chińską kreatyną 99,96% i widziałes jak kobiety tą kreatynę pakowały rękoma (to ile tych pracownic musiało być?). Tam też pewnie było "panie Bimek, skoro jest pan magistrem z Polski to proszę zobaczyć jaką mamy słabą kreatynę i że w ogóle nie mamy maszyn a cały nasz asortyment (kilkadziesiąt pozycji do kilku krajów) pakują nasze pracownice ręcznie ".
Sorry Bimek, ale to chyba Ty masz nas za idiotów opowiadając takie ciemnoty. Też byłem w kilku firmach w Niemczech i wszyscy chwalą swoje jak mogą a w papiery to dadzą zajrzeć jak podpiszesz umowę.
A w czeskich halach ku przestrodze byłeś w Aminostarze?


SONBATY http://www.atleta.pl
Czlonek mafia.suple.hardcor.pl

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1071
Jedno pytanko: skąd to wiesz?

Byk

Byk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
muahahaha

GG 1135964 kom. 607204663

Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem to z trzech źródeł jeden kumpel po AWF jest kulturystą i brał to i wie co po tym jest , po drugie od SZYMCA TEGO ZE STRONGMANÓW mieszka u mnie w mieście a znam go , po trzecie kumpel to brał i teraz ma problem z nerkami! A ja sobie kupiłem serwatke 2kg za 100 TRECKA wieć nie asz tak dużo!

SoMe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
ja wchlaniam dosc duzo ovo i jak narazie nic zlego nie moge powiedziec , co by to mialo choroby powodowac
Ps:mam b.wrazliwy zoladek i jak by cos bylo nie tak to juz dawno bym poczol...








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
SoMe a serwatke pewnie masz od Szymka ze strongmenoof:}}}}}}}????????








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W SUmie może troche sie pośpieszyłem z oceną ovo ale jak sam szymiec mi mówi , a wy ci innego już nie wiem komu wieżyć ale serwatke kupiłem zupełnie gdzie inndziej

SoMe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
spoko luz








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
Co ten Szymiec nie wymysli
1. Gdyby tak bylo jak piszesz nie bylo by dopuszczone do sprzedazy dla LUDZI !!!
2. Pan SZ. z cala pewnoscia ci tak powiedzial abys nie kupowal taniego ovopola , tylko drozsza servatke pewnie od niego
3. Jak widzisz wszyscy Zajadaja sie OVOPOLEM ... i jakos zyja . prawda ??

4. swoja droga ... kiedys slyszalem o paszy ... chyba dla bykow zwala sie OVOPUL czy jakos tak ... moze panu SZ. pomylily sie produkty

TEXT ROKU !!!
chodzi o to zeby byc jak najwiekszym !!!ogromnym jak zwierz!!!kto nie ma masy jest nikim!!!chudzi moga isc na ryby !!!najwazniejsza jest wilkosc!!!jak jestes wielki rzadzisz!!wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty !!!MASA TO PODSTAWA!!!JESTES WILEKI JESTES SZEFEM!!!WSZYSCY MAJA DO CIEBIE RESPAKT!!!TO JEST WLASNIE SENS KOXOWANIA!!! I TAKA JEST PRAWDA!!! JA PRZYp*****... DUZO BO MNIE TO RAJCUJE !!!PODNIECA MNIE JAK CO DZIEN PATRZE W LUSTRO I JESTM WIEKSZY I WIEKSZY !!!I ZE JAK WYCHODZE NA ULICE TO GOWNIARZE MOWI " WIDZIALES ALE BYDLE!!!

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 293 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1071
Nie byłbym taki pewien. Wiecie wszyscy też zajadają się metką i też im podobno nic nie jest - wszystko wyjdzie... po latach. Nie wiem jak jest z tym Ovopolem, ale musimy wiedzieć, że żyjemy w Polsce, w kraju cudów Andrzeja L. (przyp. szczeg.) i tu każdą ekspertyzę da się kupić. Panowie Rywin ustawe chciał kupić a wy w ekspertyzy wierzycie. Niemalże codziennie telewizja pokazuje różnego afery z produktami spożywczymi, ostatnio pokazali szynkę drobiową, która nigdy w życiu drobiu nie widziała. A pamiętacie słynne gumy "Turbo"? Też miały atesty i też je ktoś do sprzedaży dopuścił, jak się okazało później zawierały rakotwórczy składnik, który kilkadziesiąt razy przekraczał dopuszczalne stężenie i musiano wycofać gumy z rynku. Ale tak jak mówię, nie można czegoś powiedzieć dopóki się tego nie przebada. Ja osobiście kupiłem 2 kg Ovopolu, zużyłem z tego może 200-300 gram i reszte oddałem kumplowi - niech się on teraz trochę potruje. Doszedłem do wniosku, że nie jest to najlepsze białko. Zresztą cena zwykle świadczy o jakości (chociaż w Polsce róznie bywa).

Byk

Byk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36535 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260889
Taa jasne zaraz sie biger zjawi i bedzie bronil top massa i systemy bo w ich odżywkach jest ovo. Lol.

-= light =-
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Portagen

Następny temat

jak brac kreatyne ??? pomuszcie...

WHEY premium