SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8919511

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
I ja bije 200mg e4d ktoś badał poziom testa bo jestem ciekaw jaki jest stosunek dawek do wyników względem underów. Jestem w drugim tyg za tydzień zrobię osobiście badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 279 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19454
sorry dubel

Zmieniony przez - Kamrys w dniu 2015-04-09 16:31:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 667
Panowie org czy fake ? bil ktos ?










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
obi187
Panowie org czy fake ? bil ktos ?














Brałem BD new oral/inj i towarek git.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 28 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 667
aha to stestuje bo bije teraz deke z galaxy jestem w 9 tygodniu i nie jestem zadowolony przybije na koniec pare dragonow w takim razie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 140 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4066
Bd? Czy to aby nie jakis fake??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
lestat1986
Prowi jest z pakistanu i czy dziala nie mam pojecia ;)
Fox i titan ori, bdb dzialaja.


a ja sie przejechałem na tym Foxie.. dziwie sie strasznie, bo zawsze trzymal poziom (dawniej soki tren kozak, clen w blistrach kozak) a ten saszetkowany to... nie wiem. 160mcg, doszedlem do takiej dawki po tygodniu po przejsciu z malaya.. na malayu trzeslo az za bardzo, jak po dopalaczach, takie niepewne bicie serca. po foxie z kolei rece nawet nie drgaly nic, jakbym lykal slodzik. bez sensu totalnie.. jeden z dosypami drugi niedzialajacy a pomyslec ze kiedys fox mial zaj**isty poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
wojtas213
Bd? Czy to aby nie jakis fake??


To jest oficjalna wersja oryginalnego BD. Wszystkie inne to podszywki, które wypłynęły w trakcie pauzy tego laba.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 7488 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39705
Kto wie czy to wciaz ten sam Fox czy kiedys tzn z jednych produkcyjnych rak

My name is Daniel Lugo and I believe in fitness. ' ;))

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
Trzeba brac po prostu ze sprawdzonego zrodla a nie strzelac na oslep. Ja nie wiem skad niektórzy biora soki, kupuja na bazarze? Zaraz ktoś się przyczepi, ze nie każdy ma dobre zrodlo, ale bez przesady panowie, nie jesteśmy testerami. Jak ktoś daje ci fejka to więcej się od takiej osoby nie bierze nic dla zasady, koniec.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium