SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2615328

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 434 Napisanych postów 1119 Wiek 30 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15822
Zrób temat z ankieta

omerta

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Na forum 41 dni Przeczytanych tematów 150
TO może chociaż fake / orgi ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 176 Napisanych postów 601 Wiek 33 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 49797
Dunguero
17kamil175
Pako2016
Witam wszystkich,
Co sądzicie o tym enanie? Nie miałem doczynienia z tą firmą, jeszcze... Nie ma nigdzie czegoś w rodzaju kodu oprócz tego numeru na opakowaniu ale to chyba nie jest kod. Jak to wygląda Waszym zdaniem? Je

Zmieniony przez - Pako2016 w dniu 2018-09-17 22:57:28

Dobry lab, niektórzy narzekają,że środki bolące ale ogólnie będziesz zadowolony.

Wbilem narazie 3 lotki, narazie za wczesnie na efekty chociaz pompa jakby lepsza, dupa troche boli nie mam jak zrobic badan bo siedze za granica jak bedziesz mial jakies info mozesz podeslac

Tak ori medina :) mi urywalo dupe cypio bo bylo zle ugotowane ale to bylo w tamtym roku do tego czasu mogli zmienic sposob przygotowania :) nasz rodzimy lab i srodki sa dobre gdyby nie to ze bolesne napewno dla mnie byl by to nr1
1

"Życie jest zbyt krótkie by mieć testosteron w normie".

~Paulo Coelho

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 122 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7098
wbij kody masz na amp. wyglada dobrze ten balkan...
...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 31 Wiek 3 dni Na forum 15 dni Przeczytanych tematów 1091
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 544 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 66861
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 41 Napisanych postów 186 Wiek 38 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 5907
Nex jak nex trzepie dobrze ,
2
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 779 Napisanych postów 24081 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 234419

Słowo na ulicy..!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 296
Co sadzicie o tym dobrze dziala?
Meta androlab
Testosteron enathate bayer

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosterone Enanthe GoldLine - Enanline 250mg REAL/FAKE?

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji