SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8920120

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 46 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10603
bigendriu
sikorthc
Panowie macie jakieś opinie na temat tego produktu ? Sądziłem że nexium bedzie miało lepszą jakość wykonania.





Tura z nexium to kosa straszna, działa tak jak działać powinno, zresztą nie znajdziesz złych opinii na temat tego labu, sam aktualnie dorzuciłem do cyklu 40mg tury i robi straszną robotę, nabicie, pompa, siła i jakość jak najbardziej na PLUS !



Z tego względu właśnie ten lab zdobył pierwsze miejsce na podium
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 581 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 49945
krzykacz
bigendriu
Panowie, bite od pewnego czasu, do tego leci susta z malaya 250mg + 125mg enan (pon/czw)
Co o tym sądzicie?









Ty nam powiedz przecież Ty to bijesz


Hmm powiem ci że ciężko wyczuć, bo libido mam spoko, oczywiście progres jest z tygodnia na tydzień, lecz przy dawce 500mg deki /wek i 750mg testa powinienem tą deke poczuć chociaż przez słabsze libido, chodź mogę się mylić bo trzymam estro troszke ponad widełki... jutro lece na badania, ale jakoś spytałem o opinie by wiedzieć, może ktoś miał podobnie lub stwierdza "działa" jutro robie, estro/test/prolke ... przed ładowaniem towaru miałem prolke z wynikiem 11 gdzie norma to 5-17 ... więc jutro się okaże czy prolka poszła chociaż troszkę do góry.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Do czego to doszło ...chłop bije towar ...ale to internet i badania mają mu powiedzieć czy ten towar na niego działa
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bigendriu
krzykacz
bigendriu
Panowie, bite od pewnego czasu, do tego leci susta z malaya 250mg + 125mg enan (pon/czw)
Co o tym sądzicie?









Ty nam powiedz przecież Ty to bijesz


Hmm powiem ci że ciężko wyczuć, bo libido mam spoko, oczywiście progres jest z tygodnia na tydzień, lecz przy dawce 500mg deki /wek i 750mg testa powinienem tą deke poczuć chociaż przez słabsze libido, chodź mogę się mylić bo trzymam estro troszke ponad widełki... jutro lece na badania, ale jakoś spytałem o opinie by wiedzieć, może ktoś miał podobnie lub stwierdza "działa" jutro robie, estro/test/prolke ... przed ładowaniem towaru miałem prolke z wynikiem 11 gdzie norma to 5-17 ... więc jutro się okaże czy prolka poszła chociaż troszkę do góry.



tak to jest jak kupujesz firme krzak podrabiana 10 razy bo kosztuje paczke fajek taniej od czegos sprawdzonego :) a potem biegasz do laboratorium 3 razy i sie zastanawiasz czy towar dziala :) i chcac zaoszczedzic pare zł na flaszce/opak jestes do tylu nie tylko kase ale i czas ktory zmarnowales w kolejce na badania (ktore oczywiscie warto robic !!!).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 922
Witam czy ten clen od balkana jest cokolwiek wart? Wiem jest wiele tematów na temat balkana ale zazwyczaj są kilkuletnie i nie wiem, może coś się zmieniło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
Krychuuu
Witam czy ten clen od balkana jest cokolwiek wart? Wiem jest wiele tematów na temat balkana ale zazwyczaj są kilkuletnie i nie wiem, może coś się zmieniło.





balkan jest ok
1

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
bigendriu
krzykacz
bigendriu
Panowie, bite od pewnego czasu, do tego leci susta z malaya 250mg + 125mg enan (pon/czw)
Co o tym sądzicie?









Ty nam powiedz przecież Ty to bijesz


Hmm powiem ci że ciężko wyczuć, bo libido mam spoko, oczywiście progres jest z tygodnia na tydzień, lecz przy dawce 500mg deki /wek i 750mg testa powinienem tą deke poczuć chociaż przez słabsze libido, chodź mogę się mylić bo trzymam estro troszke ponad widełki... jutro lece na badania, ale jakoś spytałem o opinie by wiedzieć, może ktoś miał podobnie lub stwierdza "działa" jutro robie, estro/test/prolke ... przed ładowaniem towaru miałem prolke z wynikiem 11 gdzie norma to 5-17 ... więc jutro się okaże czy prolka poszła chociaż troszkę do góry.


Ile czasu bijesz? Ja na dece nie mam problemow z libido a pierwsza dawke cabargolinu lykam po jakis 2 miesiacach.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94346 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
Krychuuu
Witam czy ten clen od balkana jest cokolwiek wart? Wiem jest wiele tematów na temat balkana ale zazwyczaj są kilkuletnie i nie wiem, może coś się zmieniło.





Jak ori balkan to bardzo dobra firma

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94346 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
krzykacz
Do czego to doszło ...chłop bije towar ...ale to internet i badania mają mu powiedzieć czy ten towar na niego działa


Bo jak będzie nie pozytywna opinia to nie będzie przecież dzialal
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Szacuny 94346 Napisanych postów 364288 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668671
sikorthc
bigendriu
sikorthc
Panowie macie jakieś opinie na temat tego produktu ? Sądziłem że nexium bedzie miało lepszą jakość wykonania.





Tura z nexium to kosa straszna, działa tak jak działać powinno, zresztą nie znajdziesz złych opinii na temat tego labu, sam aktualnie dorzuciłem do cyklu 40mg tury i robi straszną robotę, nabicie, pompa, siła i jakość jak najbardziej na PLUS !



Z tego względu właśnie ten lab zdobył pierwsze miejsce na podium


Nexium pewniak z środkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium