SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8916260

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Pewnie ze do Ciebie. Nigdy nic nie osiagniesz poza antypimpem i kablowaniem. Twój nick mówi sam za siebie. Wasze podjazdy na pw juz mnie nudza. Falszywe oskarzenia itd. Powiedz tylko gdzie i kiedy to rozwiazemy problem. Moje imie i nazwisko znasz to zapraszam. Podaj swoje to pogadamy forumowy człowieku widmo. Jesli moja wiarygodnosc jest równa zeru to Twoja jeszcze nawet nie zostala zbudowana bo czym? Antypimpem? Czekam na pw jak cos. Pamietaj ze pierwszy sie dosrales Ty i twoja banda jak tylko tu sie zarejestrowalem. Cos nie po waszej mysli poszlo? Na marginesie jesli moja wiarygodnosc jest równa zeru czemu mam komplet ludzi pod soba których prowadze i czemu az tak sie mnie obawiasz skoro nic niby tu nie znacze. Addio!!!


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-28 22:59:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
zioekt
O to może ja o cyberze coś powiem jak już jestem pimpne se to nie chodzi o to że cyber to ambrozja,złote runo, czy nawet cała Atlantyda itd. Jest to ug jak każdy inny wiadomo, ale co go odróżnia od reszty i pozwala mu wieść prym..to jakość która jest od zawsze taka sama,nie bylo słabej partii,zawsze działa i takie tam cukierkowe gadanie, ale poparte tym,ze kto bil nie narzekał. Cyber nie był, nie jest i nie będzie lepszy od apteki

Oczywiście mowa o oryginale, nie o kopii.



Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-09-28 22:56:19


a ja wole w cenie 10ml cybera kupic 20ml genameda czy sie to komus podoba czy tez nie kazdy ma jakas swoja zajawke i trzeba to uszanowac
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 579 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22632
fitnesslove
cyber org jest dobry. drogi jak na pl warunki w koncu z uk i ceny uk ma... Alpha tez byla bardzo dobra ale tez i droga :) forum mi nie dzialalo 2dni wam tez?

Tez.
Poza tym ze nie mogę dodawać odpowiedzi w dziale Doping to jest ok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
prost4k
Jeśli do mnie pijesz, to 3 kroki w bok proszę. Choćbyś miał i 60cm w ręku to nic nie zmieni Twojej wiarygodności która jest równa zeru. Myślę, że nikt tutaj nie bierze na poważnie żadnej z Twoich opini jakiegokolwiek towaru który polecasz. Nie mam zamiaru podejmować z Toba żadnej dyskusjij bo nie ma to najmniejszego sensu.

GWookie te nowe serie ripa Cybera bezbolesne? bo wlasnie ostatnio jak biłem to pamiętam, że był hardcore. Dlatego następne podejścia już były z Nexiuma po którym dyskomfortu albo nie było a jak już się pojawiał to znośny.


Mowisz o czyjejs wiarygodnosci... hmm.. bardzo wiarygodna jest osoba ktora 99% wypowiedzi ma w PL realia i wie tylko jakiej firmy srodki polecac. Do tego wszystkie inne sa be.... mimo ze pewnie nawet ich nie trzymala w reku. Jak ktos bije inne firmy to tez jest be...

Dobranoc Panie wiarygodny
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Jakis blady ten boxik Biosiry chyba ze taki ma byc jasny bo jeszcze tego nie bilem po przerwie. Ogolnie caly zestawik na recomp







Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-28 23:47:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Karton jak karton. Oby sok byl dobry. Ale ogolnie cypio dla mnie kiepski estr. Bilem teraz cypio gotowanca i jak zawsze wynik testa duzo nizej jak po enantacie i libido slabsze. Nie dla mnie ten estr.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Czyli widac to u mnie kopie lataly bo byly bardziej wyraziste i kolorowe. No nic dopiero przybilem pierwszy strzal po przejsciu z enana. BM npp ori, dlugi master tez i juz ladnie czuje npp wiec gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
zioekt
O to może ja o cyberze coś powiem jak już jestem pimpne se to nie chodzi o to że cyber to ambrozja,złote runo, czy nawet cała Atlantyda itd. Jest to ug jak każdy inny wiadomo, ale co go odróżnia od reszty i pozwala mu wieść prym..to jakość która jest od zawsze taka sama,nie bylo słabej partii,zawsze działa i takie tam cukierkowe gadanie, ale poparte tym,ze kto bil nie narzekał. Cyber nie był, nie jest i nie będzie lepszy od apteki

Oczywiście mowa o oryginale, nie o kopii.







Zmieniony przez - zioekt w dniu 2017-09-28 22:56:19


oczywiscie, z cyberem jest jak z dobrym ciuchem, ceni sie, ale trzyma jakosc, mozesz pojsc na bazarek kupic taniej, moze sie uda, moze wyjdzie spoko ale wtedy zaczyna sie "hazard" bo raz moga nalac lepiej raz gorzej, z tego co widzialem po cyberze to oni leca stalym schematem, bez wzlotow bez upadkow, bez gorszych/lepszych serii, po prostu zrobili renome, znaja swoja wartosc, a z jakosci nie beda schodzic aby (przepraszam za okreslenie) bieda zaczela ich kupowac i zeby zyskac klientow. swoje grono stalych nabywcow maja i beda miec.. wiec z Toba to sie zgadzam oczywiscie

inne laby sa na tak zwany jeden sezon, pierwsza partia = etykieta albo delikatna nadlewka a pozniej leciec na pol gwizdka aby sie nalapac..


prost4k

GWookie te nowe serie ripa Cybera bezbolesne? bo wlasnie ostatnio jak biłem to pamiętam, że był hardcore. Dlatego następne podejścia już były z Nexiuma po którym dyskomfortu albo nie było a jak już się pojawiał to znośny.


pare razy odczulem bol, bije po udzie i czasem mialem takie "ciagniecie" dziwny dyskomfort, ale to tylko czasem, nie ma co porownywac do tego co bilem pare lat temu, akurat mialem przejscie ze starego flakonu na nowy i jest lepiej. ale jeszcze musze dobic jeden stary flakon i mieszam z nowym aby zneutralizowac to glupie uczucie, przy nowym mniejsze objawy, jesli wystepuja to na x strzalow (kiedys sie bilo z innym sokiem aby nie bolalo hehe pewnie pare osob pamieta. w porownaniu do nexiuma jednak nexium wypada dla mnie bezbolesnie.

na focie powrot do przeszlosci, przeterminowany dziala jak wino - lepiej z latami haha


janek.janek


a ja wole w cenie 10ml cybera kupic 20ml genameda czy sie to komus podoba czy tez nie kazdy ma jakas swoja zajawke i trzeba to uszanowac


ano swieta racja.. ja osobiscie np w propa cyba nie inwestuje, polece tanszymi, jak Ty to porownales 20ml w cenie 10ml i jest spoko a akurat nie mialem jeszcze sytuacji ze prop czy dluzszy estr tescia z genameda mi nie dzialal, poza tym lata na rynku tez swoje robia, są i dobrze, fajna alternatywa.


up up mialem w rekach tez jasne pudlo ale nie bilem wiec nie pomoge odnosnie tego jak ta seria dziala, ale pewno sam zobaczysz jak rekomp sie powiedzie.. w planach mialem podobny zestaw na mysli, tyle ze susta + npp + cos magicznego co wpadnie w rece ale to okaze sie z czasem, ludzie narzekaja ze bold niby kosmetyk ale mysle ze moze akurat na taki rekomp u mnie by byl spoko? okaze sie, nie temat do przemyslan, sorry za OT


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2017-09-29 00:26:09
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 1096 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12164
Ja natomiastnie nie mieszkam w pl ani w magicznym Kalifacie Brytyjskim. U mnie lata Cyber,Kafei, Vermodoje, Malay, reszta środków to nazwy których nawet nie potrafię wypowiedzieć, często z Wietnamu, chin, czy uj wie skąd. Towar też jest drogi niestety. Więc ja osobiście trafiłem na cybera i na nim lecę aczkolwiek są laby które bym chętnie wypróbować chciał.
Czasem się chce skusić na towar dziwnego pochodzenia bo jak widzę co to robi z niektórymi ludźmi to mogło by być wesoło hehehe ... Tak więc podróbek nie brakuje nigdzie ;)


Zmieniony przez - Flooky w dniu 2017-09-29 07:21:03
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja to sentyment mam do Malaya. Ten bajeczny design na boxach asz cieszyl oko kilka lat temu. Co jakis czas wracam do ich srodków. Nie wiem czy ktos robil fejki tego; pewnie tak bo kiedys lab numero uno in Polonia.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-09-29 08:50:20
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Zmiany w dziale !!!!

Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

WHEY premium