SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ORYGINAŁ / FAKE - foto & opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8896289

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
pelons123
Deka Organona z Grecji. Kumpel radzil mi bic nawet teraz do redukcji chocby i 50mg ew na stawy. Niby kozak działanie a oddal za free bo skonczyl cykl wiec razcej bubla by mi nie dal.
Da sie cos stwierdzic po tej fotce i czy ktos cos takiego brał? Jak efekty?




W Grecji to kupil? Smialbym watpic. Obstawiam 99,9% podrobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja mialem identyczne nawet naklejka taka sama i nie wiem skad to było bo kupilem od dila ale działanie super. Z 10 kg na tym zrobiłem...to byly czasy.
Nawet jesli to podróbka i nie jest z Grecji to nie przeczy temu ze nie dziala?
Tzn ja mialem pewnie inna partie bo to było dawno ale skoro 99,9% ze podróbka to trzeba uszanowac Twoje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7730
po co ksywki wraz ze zdjęciami?

mistrz walki osiąga zwycięstwo bez gniewu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
Dopuszcza się treści na fotkach - sfd / sfd.pl / ksywka solo / ksywka + sfd.pl itp... bez adresów @ i stron www. 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 56 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Turinabol który bede spozywał po konsultacjach z kolega który mnie namówil ze nie nawet taka sakiewka jak w tym przypadku nie ma znaczenia i ludzie to chwalą wiec wstawiam zdjęcie steroidu.
Co do podpisu na kartce to chyba jest to bezpieczniejsze bo tak kazdy mogłby sobie z internetru skopiowac zdjecie i napisac ze ma to i to w wiadomym celu.
Na dniach ruszam tylko testosteron dobiore i zdam relacje czy wart byl tej ceny.




Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Biosira mam bdb orale znane i chwalone od lat. Towar wygląda jak najbardziej na ori będzie Pan zadowolony :)
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
A gdzie bioniche z amerykańskiej farmacji

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 252
Co sądzicie? Nigdy czegoś takiego nie widziałem.
Cypio 300 mg Mitagen pharma

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30004 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609903
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21742 Napisanych postów 71296 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575812
perfect080


Na 1 zdjęciu mogą być max 3 sztuki.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Następny temat

UZUPEŁNIANIE TEMATÓW - zgłoszenia zdjęć & informacji

Wiecej